Vila Horec - Gerlachov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Gerlachov
Název ubytování Vila Horec - Gerlachov
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 260 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotelový komplex HOTEL HUBERT - VITAL RESORT leží na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach. VILA HOREC se nachází v areálu nadstandardně vybaveného hotelu Hubert.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům ubytovaným ve VILE HOREC je k dispozici veškeré vybavení hotelu HUBERT - restaurace, japonská zahrada, lovecký salónek, krb, vinárna, vinotéka, kavárna, terasa, školící hala a salonek, kosmetika, klubovna s TV, biliár, šipky, stolní fotbal, airhockey, dětská herna, relax centrum Wellness Beauty oáza Thalasso: fitness, venkovní a krytý bazén se slanou "mořskou" vodou, vířivka, sauna a pára, knihovna. V areálu dále také minigolf, tenisový kurt a krytá tenisová hala, dětské hřiště s atrakcemi, miniZOO, rybníček, možnost jízdy na koni. stylová koliba "U Tinkera".

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu. GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

FORMA STRAVY Strava je podávána v hotelu Hubert.snídaně - bohaté bufetové stoly Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč denpandance VILA HOREC:- levnější varianta ubytování s využitím všech služeb hotelu HUBERT - Chov poníků - skotské plemeno Tinker! - Mini ZOO! - Krytá tenisová hala v blízkosti hotelu! - Dva bazény se slanou "mořskou" vodou!KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (rozkládací křeslo nebo pevná lůžka), koupelna+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén. Rezervace na dotaz.1-lůžkové pokoje včetně ceny - na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA28 lůžek HorecFORMA STRAVYStrava je podávána v hotelu Hubert.snídaně - bohaté bufetové stoly Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.POBYT S DĚTMIDítě do 11,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA!MOŽNOST KOUPÁNÍVyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou a vnitřní hotelový bazén se slanou vodou.Celoroční aquapark AQUACITY v Popradu (15 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyty se snídaní začínají nástupem od 15.00 do 21.00 hod a snídaní druhý den ráno.Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,5 Euro/osoba od 12 let/den
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.POBYT SE ZVÍŘETEM10,-€uro/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem , pes nesmí do stravovacích středisek a wellness.PARKOVÁNÍ0,-

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí - snídaně formou bufetu podávané v hotelu Hubert- denní vstup do Wellness Beauty Oázy Thalasso v čase od 16:00 do 21:00 hod - v hotelu Hubert- denně vstup do fitness - v hotelu Hubert - úschova vlastních lyží a kol - dětský koutek- MiniZOO- v termínu 1.7.-1.9. 1x za pobyt tenisový kurt a 1x hod minigolf - Wi-Fi- parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.