Zora - Tatranská Lomnica

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Název ubytování Zora - Tatranská Lomnica
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
penzion ZORA se nachází nedaleko centra Tatranské Lomnice u příjezdu k dolní stanici lanovky na Skalnaté Pleso. Jedná se o nejblíže položené ubytování k lyžařskému areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
REKONSTRUOVANÝ penzion ZORA je známý hlavně svou stylovou restaurací FIAKER, kde zákazníci sedí v kočárech. Kavárna, venkovní posezení, dětská herna a hřiště, prostorné parkoviště. V zimě půjčovna lyží a lyžařské výstroje.

PŘÍJEZD VLAKEM
do Tatranské Lomnice električkou TEŽ z Popradu nebo Starého Smokovce (700 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Tatranské Lomnice z Popradu (800 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem z Popradu do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly. V případě nízké obsazenosti snídaně i večeře servírované, večeře výběr ze 2 menu o 3 chodech.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč penzion Zora v Tatranské Lomnici: - nejblíže umístěné ubytování k turistickému a lyžařskému areálu - stylová "zahradní" restaurace- projekt "Dovolená s dětmi" a senior pobyt- penzion prochází postupnou rekonstrucíKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, ( balkon na ověření v CK a za příplatek ) 4 - lůžkové rodinné pokoje, Spr.+WC, SAT/TV. Tento typ pokoje na ověření - včetně ceny.Pokoje rekonstruované.CELKOVÁ KAPACITA60 pevných lůžekFORMA STRAVYPolopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly. V případě nízké obsazenosti snídaně i večeře servírované, večeře výběr ze 2 menu o 3 chodech.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍkrytý bazén v některém z hotelů v Tatranské Lomnici např. SOREA URÁN (300 m), SOREA TITRIS (1 km). Celoroční termální koupaliště ThermalPark Vrbov (17 km), termální aquapark AquaCity Poprad (18 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50€ /osoba 18+/ noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.POBYT SE ZVÍŘETEMpobyt se psem NENÍ POVOLENPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR POBYT 50+(6 dní/5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí, - uvítací drink, - 15% sleva na vstup na termální koupaliště Vrbov, - 10% sleva na vstup do vodního světa AquaRelax v hotelu Sorea TITRIS, - parkování, - Wi-Fi internet v restauraciNa pobyt nelze uplatnit další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKREAČNÍ POBYT ( min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí- polopenze formou bufetu- parkování- úschova vlastních kol a lyží- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.