Akce pro skupinu - Julské Alpy - Ski resort Cerkno - hotel Cerk...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Cerkno
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NOVÉ - pro skupinu min. 30 účastníků – skvělé lyžování ve východní části Julských Alp, moderním slovinském lyžařském Ski resortu Cerkno, který byl od roku 2012 5x vyhodnocen jako nejlepší resort Slovinska. Ubytování v oblíbeném hotelu*** Cerkno s velkým termálním bazénem ve stejnojmenných malých termálních lázních. Tyto jsou propojeny se ski areálem skibusy. Výhodou je, že se do této části Julských Alp jede prakticky stále po dálnici (bohužel úsek kolem Mikulova je pořád v nedohlednu), až posledních 50 km vede silnicemi v podhůří.

Ski resort Cerkno je nejmodernějším ski areálem na Slovinsku. Nabízí 4 dlouhé, moderní 4 – 6 sedačkové lanovky, jednu standardní 2 sedačkovou lanovku, 2 delší vleky a plně vybavený dětský park s kobercovým vlekem a minivlekem. Areál získal také ocenění za nejlepší rodinné lyžařské středisko. Samozřejmostí jsou lyžařské školy, velká samoobslužná restaurace i menší chaty. Celkově zde najdete cca 20 km sjezdovek (100% s umělým zasněžováním), z toho přibližně 2 km náročných černých, 9 km středních červených a 9 km rekreačních modrých. Běžkaři tady mají 5 km upravovaných tratí. Nadmořská výška areálu neohromí (je přibližně stejná, jako ve známé Kranjske Goře), ale okolní vrchy přesahující 1.500m a jen 9km vzdálené dvoutisícimetrové štíty vytvářejí příhodné sněhové klima pro lyžování od Vánoc až téměř do konce března. Z vrcholu (za slušného počasí) se otevírají čarokrásná panoramata nejvyšších štítů Julských Alp v čele s Triglavem, což láká filmaře, fotografy a milovníky kouzelných hor. Je to ideální středisko na kratší lyžařské zájezdy (z Brna jen 580 km) za výborným lyžováním, koupáním ve velkém termálním bazénu (je součásti hotelu), wellness a návštěvou pěkného, malého termálního letoviska.

{{clanek:skimapa-cerkno}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.30 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska, Slovinska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetu večeře formou bufetu (případně roznášená)

Popis ubytování

POLOHA: hotel*** Cerkno je pěkný, oblíbený termální wellness hotel ležící v malém lázeňském městečku Cerkno v jihovýchodní části Julských Alp. Z hotelu to je k lanovkám cca 10 km. Od hotelu jezdí skibusy na skiareál Cerkno (pro hosty zdarma). VYBAVENÍ: Hotel se skládá z renovované části (renovované pokoje s klimatizací) a standardní části. Nabízí velkou restauraci, bar, dětskou hrací místnost, fitness, velký termální bazén (25 x 13.5m, voda 30 °C), vedle bazénu vířivka, část bazénu s masážními „bublinkami“ a dětský bazén. Dále je zde wellness centrum – sauny (finská, parní, aroma), solná jeskyně, masáže. Vyhřívaná lyžárna, WIFI v pokojích, obchod (další supermarket a minicentrum lázní vzdáleno cca 100m). Bazény a sauny otevřeny 10.00 – 21.00 (možná omezení covid) POKOJE> dvoulůžkové pokoje standard (18 m2 – 22 m2 , některé s možností přistýlky vhodné pro jednu dospělou osobu, nebo dvě děti do max 13.9 let): sprcha a WC, fén, sat TV, minibar, většina s balkónem >renovované dvoulůžkové pokoje plus (18 m2 – 22 m2 , některé s možností přistýlky vhodné pro jednu dospělou osobu, nebo dvě děti do max 13.9 let): sprcha a WC, fén, sat TV, minibar, klimatizace. > jednolůžkový pokoj: menší pokoj podobě vybavený jako 2L, často bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd.

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6.30 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska, Slovinska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Slovinska. V podvečer příjezd na ubytování do hotelu v termálních lázních Cerkno. Ubytování, večeře, možnost koupání v termálním bazénu.

2. den

Po snídani vyřízení skipasů na Ski resort Cerkno. Celodenní lyžování (výjezd na středisko místním skibusem). V podvečer koupání, procházky malým lázeňským centrem (kavárničky, obchody), odpočinek.

3. den

Celodenní lyžování v resortu Cerkno. V podvečer koupání, procházky, odpočinek.

4. den

Ráno po snídani předání pokojů (uložení zavazadel v autobusu). Výjezd skibusem na lyžování. Celodenní lyžování v Cerknu. V pozdní odpoledne ukončení lyžování a odjezd přes Vídeň, Brno (zde před půlnoci) na ostravsko.

5. den

V časných ranních hodinách příjezd do Ostravy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.