Alpina - Kranjska Gora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Kranjska Gora
Název ubytování Alpina*** - Kranjska Gora
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Alpina*** se nachází 500 m od centra městečka Krajinska Gora, přímo na sjezdovkách. Ač zvenku působí jednodušším dojmem, svým umístěním i nabízenými službami příjemně překvapí. Hotel je zasazen do jedinečné přírody Julských Alp , s jezerem Jasná kousek od hotelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, bar, Wi-Fi, parkoviště, sejf na recepci za poplatek, mini wellness - sauna, jacuzzi, vířivá vana, masáže. Hoteloví hosté mají slevu 50% na vstup do wellness a 10% slevu na masáže.

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.482315, 13.779509

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Alpina***? :- vhodné pro milovníky aktivní dovolené a turistiky - skvělá poloha přímo na sjezdovce- nádherná příroda Julských AlpKDE BUDETE SPÁTa)2-lůžkové pokoje: Spr./WC, SAT TV, telefon, Wi-Fi.
b)2-lůžkové pokoje s možností přistýlky: Spr./WC, SAT TV, telefon, Wi-Fi.FORMA STRAVYSnídaněMOŽNOST KOUPÁNÍHotel disponuje pouze zimním mini wellness - jacuzzi, sauna, vířivá vana, masáže. Pro ubytované hosty se slevou 50%. Hosté mohou využívat wellness a bazén v sousedním hotelu - za poplatek dle ceníku.NEPŘEHLÉDNĚTECheck inn: 14:00 hodCheck out: 10:00 hodREKREAČNÍ POPLATEKHRAZEN V CK ! : 60,- Kč / den / dosp.30,- Kč / den / děti 12 - 18 letDo 11,99 let bez poplatkuPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍZDARMA u hotelu

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (nástup libovolný)- ubytování se snídaní dle zvoleného počtu nocí- možnost dokoupení večeří v CK BONUSY ZDARMA:- volný vstup do fitnness - sleva 50% na vstup do zimního wellness ( v létě není v provozu) - Wi-Fi- parkováníNa pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.