Apartmány Chalet Alpik

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Jezero Bohinj, Bohinj
Ubytování Apartmány Chalet Alpik
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 623 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Zimní dovolená u jezera Bohinj! Ubytování v moderních apartmánech Alpik


3–8denní zimní dovolená u Bohinjského jezera
Ubytování v apartmánech Alpik
Apartmány pro 2–6 osob
Stravování vlastní
Lyžařské středisko Vogel vzdálený cca 1 km
Ubytování přímo u Bohinjského jezera 
WiFi a parkoviště zdarma
Vlastní doprava


Bohinjské jezero a lyžařské středisko Vogel – nechte se okouzlit krásami Slovinska
Jedno z nejkrásnějších míst, kam můžete ve Slovinsku zavítat, je oblast kolem jezera Bohinj. Strmé hory a skaliska lemují modrou hladinu úzkého jezera neodbytně připomínajícího norské fjordy. Krajina je tady skutečně malebná a lokalita ani v sezóně není turisticky přeplněná. Bohinjské jezero i lyžařské středisko Vogel jsou součástí Triglavského národního parku Triglav, který je pojmenovaný po nejvyšší hoře Slovinska Triglav (2864 m). Lyžařské středisko Vogel se nachází nad jezerem Bohinj, čímž nabízí nádherná panoramata. Dobré sněhové podmínky vytvářejí ze střediska atraktivní zimní destinaci ve Slovinsku. Vogel není prozatím tak ještě známé, proto je možné si zde užít zimní dovolenou bez přecpaných sjezdovek a hlučných zábav. Ve středisku se nachází cca 25 km sjezdových tratí (převážně lehké a středně těžké sjezdovky), dále kabinová lanovka, sedačkové lanovky a několik vleků. Středisko je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro fanoušky snowboardingu, běžeckého lyžování nebo freeridu. 
Apartmány Chalet Alpik
Apartmány Alpik se nachází uprostřed panenské přírody u břehů Bohinjského jezera, v srdci Julských Alp. Harmonie zdejší fascinující přírody a bohaté sportovní možnosti jsou jako stvořené pro příznivce aktivní dovolené, ale na své si přijdou i milovníci relaxu a procházek. Apartmány jsou vzdálené cca 1 km od lanovky, která vede do lyžařského střediska Vogel. Apartmány Alpik jsou nově zrekonstruované domky, apartmány jsou vybaveny v alpském stylu. Pro hosty je k dispozici WiFi a parkoviště zdarma. Pro hosty je také připravena zdarma ochutnávka bohinjského sýru, ubytovatel také nabízí 10% slevu do nedalekého aquaparku.
Apartmán 2+0
Apartmán je vhodný pro 2 osoby a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, vlastní sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou s jídelním stolem, SAT/TV, WiFi, ústředním topením a terasou. V kuchyni je k dispozici základní vybavení. Apartmán se nachází v přízemí.
Apartmán 2+0 Superior
Apartmán je vhodný pro 2 osoby a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, vlastní sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou s jídelním stolem, obývacím pokojem, SAT/TV, WiFi, ústředním topením a balkonem. V kuchyni je k dispozici základní vybavení. Apartmán se nachází v 1. patře.
Apartmán 2+1
Apartmán je vhodný pro 2–3 osoby a skládá se z dvou pater. V prvním patře se nachází vlastní sociální zařízení s fénem, kuchyňka s jídelním stolem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a SAT/TV. V druhém patře (podkroví) je ložnice s manželským lůžkem a TV. V kuchyni je k dispozici základní vybavení. Dále je v apartmánu k dispozici ústřední topení a WiFi. Jeden apartmán se nachází celý v přízemí a má terasu, ostatní jsou na patra a mají balkon.
Apartmán 4+0
Apartmán je vhodný pro 3–4 osoby a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, druhou ložnicí s 2 oddělenými lůžky, vlastní sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou s jídelním stolem, obývacím pokojem s pohovkou, SAT/TV, WiFi, ústředním topením a terasou. V kuchyni je k dispozici základní vybavení. Apartmán se nachází v přízemí.
Apartmán 6+0
Apartmán je vhodný pro 4–6 osob a skládá se z dvou pater. V prvním patře se nachází vlastní sociální zařízení s fénem, kuchyňka s jídelním stolem, obývací pokoj s pohovkou a SAT/TV. V druhém patře (podkroví) se nachází 3 ložnice a vlastní sociální zařízení. V kuchyni je k dispozici základní vybavení. Dále je v apartmánu k dispozici ústřední topení, WiFi a velká terasa.
Stravování

Stravování vlastní
V apartmánech se nachází kuchyňský kout
Možnost zakoupení snídaní za poplatek 25 €/os. – hradí se na místě 

Informace o skipasech
Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit. Ubytovatel nabízí 10% slevu na skipasy do lyžařského střediska Vogel (více informací na recepci).
Důležité informace

Check in od 15.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./den – hradí se na místě
Povinný poplatek za závěrečný úklid 35 €/apt.
Dětská postýlka za poplatek 15 €/noc (na vyžádání v CK)
Praní za poplatek 15 €
Povlečení a ručníky jsou v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Venkovní parkování bez poplatku (kapacita je omezená a parkování není možné předem rezervovat)
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.