Apartmány Golte

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Golte, Mozirje
Ubytování Apartmány Golte
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 382 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Zažijte zimní dovolenou v lyžařském středisku Golte ve Slovinsku! Ubytování v apartmánech Golte


Zimní dovolená ve středisku Golte na 3 nebo 5 nocí
Ubytování v apartmánech Golte
Apartmány pro 2–6 osob
Stravování vlastní
Apartmány přímo u sjezdovky
K dispozici cca 12 km sjezdovek
Wellness centrum k dispozici v hotelu Golte
WiFi a parkoviště zdarma
Doprava vlastní


Lyžařské středisko Golte vhodné pro rodiny s dětmi a méně zkušené lyžaře
Slovinské lyžařské středisko Golte se nachází v Savinijském regioně v srdci Kamnicko-Savinských Alp ve výšce 1200 až 1500 m.n.m. Jedná se o moderní rekreační středisko společně s hotelem a apartmány Golte, které je obklopeno neporušenou přírodou regionálního parku. Pro lyžaře a snowboardisty je k dispozici kolem 12 km sjezdovek, z toho jsou zde 4 km modrých, 7 km červených sjezdovek a jedna černá sjezdovka o délce cca 1 km. Nachází se zde různé typy vleků. Běžkaři si také přijdou na své, ve středisku je pro ně upravováno 5 km běžeckých tratí. Pro milovníky adrenalinu se zde nachází také areál zimních sportů ve výšce 1150 až 1 569 m. Ve středisku Golte je k dispozici lyžařská škola. Nejbližším městem je město Velenje, které je pátým největším městem v zemi a leží cca 60 km od hlavního města Slovinska Lublaně. V okolí můžete navštívit také údolí Logar, které se rozkládá podél řeky Savinja. Údolí Logar se pyšní přenádhernou přírodou, horskými štíty, jimiž je lemováno, a několika vodopády. Dále se mezi městy Luče a Solčava nachází jeskyně Snežna Jama, nejvýše položená podzemní jeskyně ve Slovinsku. Lyžařské středisko Golte je ideálním místem pro strávení zimní dovolené uprostřed přírody plné sportu a relaxu. Během své návštěvy můžete také vyzkoušet spoustu kulinářských specialit Slovinska.
Apartmány Golte
Hotel a apartmány Golte se nachází hned vedle sjezdovek uprostřed přírody v nadmořské výšce 1 410 m. K hotelu sice vede cesta, ale není zde zajištěno parkování, v zimním období nemusí být cesta průjezdná. Proto doporučujeme využít kabinovou lanovku k hotelu (tento transfer je v ceně ubytování, lanovku lze využívat neomezeně). U dolní stanice lanovky je k dispozici parkoviště, které je pro hosty hotelu zdarma. Lanovka jezdí od 8.00 do 18.30 hod. Apartmány patří k hotelu Golte, takže klienti mohou využívat také služeb hotelu, který je vybaven recepcí, restaurací, barem, konferenčním sálem, fitness centrem (zdarma) a wellness centrem. Nad hotelem se nacházejí nově postavené moderní apartmánové domky.
Apartmán 4+2
V apartmánu se nachází 2 ložnice (jedna ložnice je s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí nebo výsuvnou postelí pro 2 osoby), obývacím pokojem s pohovkou a SAT/TV, WiFi (zdarma), plně vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a balkonem či terasou. Některé apartmány se nacházejí v podkroví.
Apartmán Superior 4+2
V apartmánu se nachází 2 ložnice (jedna ložnice je s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí nebo výsuvnou postelí pro 2 osoby), obývacím pokojem s pohovkou a SAT/TV, WiFi (zdarma), plně vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a balkonem či terasou. Některé apartmány se nacházejí v podkroví. Apartmány Superior jsou větší než standardní apartmány.
Stravování

Stravování vlastní
V apartmánech se nachází kuchyňský kout
Možnost zakoupení snídaní nebo polopenze v hotelu Golte – hradí se na místě

Wellness centrum v hotelu Golte
Hosté mohou navštívit wellness centrum v hotelu Golte, vstup do wellness je zpoplatněn, klienti mohou využít 20% slevu na vstup (více informací na recepci). Z důvodu COVID opatření mohou být společné prostory ve wellness uzavřeny. Ve wellness se nachází:

Vnitřní masážní bazén s teplotou 38 °C
Venkovní bazén na terase hotelu (otevřen pouze v letním období)
4 různé druhy saun – parní, finská, bio a infrared
Relaxační zóna
Masáže na objednání

Informace o skipasech
Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.
Důležité informace

Check in od 15.00 hod., check out do 10.00 hod.
Check in probíhá ve vedlejším hotelu Golte
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./den
Povinný registrační poplatek cc 1,5 €/pobyt
Povinný poplatek za závěrečný úklid 49 €/apt.
Povlečení a ručníky v ceně
Domácí zvířata jsou povolena z případný poplatek (na vyžádání v CK)
Vstup do wellness centra v hotelu Golte zpoplatněn, klienti mohou využít 20% slevu na vstup (více informací na recepci)
Venkovní parkování bez poplatku (kapacita je omezená a parkování není možné předem rezervovat)
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.