Apartmány Skok

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bovec
Ubytování Apartmány Skok
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 698 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Užijte si zimní dovolenou ve středisku Kanin-Sella Nevea, možnost lyžování ve dvou zemích! Ubytování v apartmánech Skok


4–8denní ubytování v oblasti Bovec 
Ubytování v apartmánech Skok
Apartmány pro 2–6 osob
Stravování vlastní
Lanovka vedoucí do střediska Kanin-Sella Nevea je cca 2 km 
Středisko na pomezí hranic Slovinska a Itálie
Středisko nabízí cca 30 km sjezdovek
WiFi a parkování zdarma
Vlastní doprava


2 střediska = 1 skipas – zalyžujte si ve Slovinsku i v Itálii
Ski areál Kanin-Sella Nevea je prvním přeshraničním lyžařským střediskem v širším evropském měřítku. Kanin/Sella Nevea nabízí 30 km rozmanitých sjezdovek, kde si každý lyžař najde něco pro sebe. Na italské straně se nachází převážně sportovní sjezdovky, které jsou využívány pro trénink sjezdových lyžařů Světového poháru. Mírnější slovinská strana nabízí úchvatné výhledy a za slunečného počasí lze dohlédnout až na Triglav a k Jadranu. Skiareál je vyhledávaný také milovníky freeridu a nespoutané přírody. 
Apartmány Skok
Apartmány Skok se nacházejí cca 300 m od supermarketu a cca 2 km od lanovky. Jedná se o rodinné apartmány, v bezprostřední blízkosti centra Bovec (jen 3 minuty chůze do centra a obchodů). V budově s apartmány se nachází také obchod Alpska šola Bovec – půjčovna a servis lyžařského vybavení. Pro hosty je k dispozici lyžárna, WiFi (zdarma) a soukromé parkoviště (zdarma, omezená kapacita, není možné předem rezervovat).
Studio 2+0
Studio (cca 35 m2) se skládá z jedné místnosti, kde se nachází manželské lůžko, vybavený kuchyňský kout, dále je k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, TV a menší balkon.
Apartmán 2+2
Apartmán (cca 45 m2) se skládá z ložnice a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, dále je k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, TV a menší balkon.
Apartmán 4+0
Apartmán (cca 55 m2) se skládá z ložnice se 4 lůžky v podkroví, které je přístupné po schodkách, a z obývacího pokoje s pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, dále je k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, TV a menší balkon.
Apartmán 6+0
Apartmán (cca 70 m2) se skládá z 2 ložnic (v každé jsou 3 lůžka) v podkroví, které je přístupné po schodkách, a z obývacího pokoje s pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, dále je k dispozici vlastní sociální zařízení, fén, TV a menší balkon.
Stravování

Stravování vlastní, v apartmánech se nachází kuchyňský kout

Informace o skipasech
Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit. Ubytovatel nabízí až 20% slevu na skipasy (více informací na recepci).
Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./noc – hradí se na místě
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 5 €/den (na vyžádání v CK)
Doprava vlastní
Bezplatné parkoviště (omezená kapacita, není možné předem rezervovat)
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Kouření v pokojích zakázáno
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.