Best Western Premier Hotel Lovec - Bled

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Bled
Ubytování Best Western Premier Hotel Lovec**** - Bled
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 020 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Boutique Hotel Lovec**** se nachází v centru Bledu, cca 200 m od jezera. Harmonicky integrovaný do prostředí, navazující na tradici hostince, který byl na tomto místě před více než sto lety.

VYBAVENÍ
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, pivní bar Lovec, bar, Wi-Fi, parkoviště, směnárna, konferenční místnost. Wellness: vnitřní bazén, sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury, thajské masáže.

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.367046, 14.110737Z Prahy: po E55 sm. Tábor - Č. Budějovice - Dolní Dvořiště dále do Rakouska na S10 - Rainbach im Mühlkreis - Neumarkt - A7 - Linec - Salzburg - A10 sm. Villach - A11 - Slovinsko E61 - Lipce - Studenčice - sjezd 3 Lesce sm. Bled (Trasa 610 km) Z Brna: A5 na Mikulov - Vídeň - A2 - Štýrský radec - Wolfsberg - Klagenfurt - Villach - dále do Slovinska na A11 - sm. Jesenice - Lesce-Bled - Bled (Trasa 530 km)

Popis stravování

STRAVA Polopenze - formou bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel LOVEC**** Bled? - nádherné jezero i horská panoramata - jedno z nejnavštěvovanějších míst Slovinska. - příjemné mikroklima (klimatické lázně)UBYTOVÁNÍa) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky: Spr./WC, SAT/V, klimatizace, fén, minibar, sejf, telefon. b) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, výhledem na jezero a balkonem: Spr./WC, SAT/V, klimatizace,fén, minibar, sejf, telefon. 1-lůžkové pokoje na dotaz.STRAVAPolopenze - formou bufetu.DÍTĚ1 dítě 0 - 11,99 let na přistýlce se slevou dle ceníkuDětská postýlka na vyžádání. Bez poplatku.KOUPÁNÍ- hotelový bazén- Aquacentrum v hotelu RamadaPOZNÁMKACheck inn: 14:00 Check out: 10:00REKREAČNÍ POPLATEKRekreační poplatek SE HRADÍ V CK: 90,-Kč /den dospělí50,-Kč /den dětii 12 - 18 let : + Registrační poplatek: 30,-Kč / osoba / pobytPOBYT SE ZVÍŘETEM15,-€ / den (pes, kočka) Povolena malá rasa a pouze s platným očkovacím průkazem.PARKOVÁNÍinkl.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (nástup libovolný): - ubytování dle zvoleného počtu nocí- polopenzeBONUSY ZDARMA: - denně vstup do bazénu a vířivky- dětská postýlka (nutno ověřit) - Wi-Fi- parkování.Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.