Jama - Postojna

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Postojna
Název ubytování Jama**** - Postojna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 870 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel JAMA**** se nachází v nádherném Postojenském parku. Má skvělou výchozí polohu pro zájemce o poznání úžasného jeskynního komplexu a historie místa Postojna. Dokonce i sám hotel vás překvapí svojí záhadnou historií. Ač leží hotel cca 100 m od vchodu do jeskyně Postojnska Jama, 900 m od centra, přesto nabízí klid a pohodlí uprostřed neporušené přírody. Cca 8 km od hotelu můžete navštívit středověký hrad Predjama, 50 km to je do Lublaně.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi, klimatizace, parkoviště za poplatek, bankomat.

PŘÍJEZD VLAKEM
Pojedete-li vlakem, přijedete přímo do města Postojna, které se nachází na železniční trase z Vídně do Benátek, na které se nachází také Záhřeb, Salzburg, Rijeka a Koper.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Mezinárodními spoji do Ljubljany Dále meziměstským spojem do centra Postojne a odtud místními spoji až k parkovišti před Postojnskou jeskyní. Jedno za hodinu jede spoj z Ljubljany do Postojne v rámci podpory turistiky.

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 45.781260N, 14.205714E- pouhé 2 km od dálnice A1.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně formou bufetu podávané v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel JAMA****- Postojna?:- uprostřed parku Postojna - unikátní krasová jeskyně s jedinou dvoukolejní jeskyní železnicí na světě a Viváriem- poznejte jedinečného obyvatele jeskyní - dráčka Macaráta jeskynního- v blízkosti středověkého hradu vybudovaného ve skalním masivuKDE BUDETE SPÁTa) 2-lůžkový pokoj STANDARD: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf.b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou STANDARD: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč.c) 2-lůžkový pokoj SUPERIOR: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Balkon a výhled na Parkd) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou SUPERIOR: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč. Balkon a výhled na Park.Pokoje s přistýlkou a pokoje Superior na dotaz v CKPokoje mají oddělená nebo manželská lůžka. Doporučujeme při rezervaci specifikovat požadavek.CELKOVÁ KAPACITA156 dvoulůžkových pokojůFORMA STRAVYSnídaně formou bufetu podávané v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do ParkuPOBYT S DĚTMI1 dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA - v doprovodu 2 dospělých osob.Dětská postýlka na ověření a za příplatek.REKREAČNÍ POPLATEK2,12€ / dosp./den1,06€ / dítě 7 - 17,99 letDěti do 6,99 let bez poplatku.POBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍNa hlídaném parkovišti u hotelu - poplatek na místě.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT V JEDINEČNÉM PARKU (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí - bufetová snídaně- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.