Jezera, vodopády a soutěsky Julských Alp

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 9 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pohodová turistika nejkrásnějšími místy Julských Alp (Slovinsko)

Program zájezdu

1. den

Předpokládaný odjezd kolem 23 hod z Brna, noční přejezd Rakouska.

2. den

Ranní příjezd do Julských Alp, prohlídka skalnaté soutěsky Korita Soče, výstup k prameni Izvir Soči (916 m), kaňon Mlinarica. Koupaní v průzračné řece a podél Soči k outdoorovým muzeím se zákopy Čelo a Ravelnik do Bovce. (4-6 hod, ↑550 m, ↓600 m)

3. den

Výjezd lanovkou na masiv Kaninu a procházka k úchvatnému skalnímu oknu Prestreljenikovo okno s výhledy na Julské Alpy. Odpoledne procházka k vodopádům Virje a Boka s možností koupání. (6-7 hod, ↑700 m, ↓700 m) Odpoledne pro zájemce doporučujeme adrenalinové aktivity: rafting na Soči, canyoning v kaňonu Sušec.

4. den

Návštěva městečka Kobarid s místními muzei, kostnicí a Napoleonovým mostem, vodopád Kozjak. Přejezd k divoké soutěsce Tolminska Korita. Z Mostu na Soči vlakem 6 km dlouhým tunelem pod hřebenem Julských Alp k pohádkovému Bledskému jezeru, procházka po jeho březích nebo plavba na loďce a koupání. (6 hod, ↑500 m, ↓500 m)

5. den

Ranní procházka malebným městečkem Radovljica, které je známé včelařstvím a výrobou čokolády a následný přejezd k zelené a osamocené soutěsce Pokljuška soteska. Po poledni odjezd do ČR (2-3 hod, ↑200 m, ↓200 m). Příjezd do Brna v nočních hodinách (do 23 hod).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.