Jezero - Bohinjsko Jezero

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Ribčev Laz
Název ubytování Jezero**** - Bohinjsko Jezero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 4 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel JEZERO**** v alpském stylu se nachází na břehu Bohinjského jezera, pod vrcholky Julských Alp. Ideální místo pro milovníky přírody a aktivně strávené dovolené.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa s posezením, kavárna, bar, směnárna, Wellness: vnitřní bazén, sauna, fitness, masáže , sejf na recepci za poplatek, Wi-Fi, parkoviště.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: N 46.277554, O 13.886658

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze Plus - nápoje k večeři: točené pivo, víno, džus a voda

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel jezero**** Bohinj? - na břehu Bohinjskeho jezera- nádherná příroda Julských alp- z tůry přímo do wellness a bazénuKDE BUDETE SPÁT2-lůžkové pokoje Superior: Spr./WC, kabel/TV, chladnička, sejf, fén, telefon, balkon.Jednolůžkové pokoje na dotaz-včetně ceny.CELKOVÁ KAPACITA71 pokojůFORMA STRAVYPolopenze Plus - nápoje k večeři: točené pivo, víno, džus a vodaPOBYT S DĚTMIDětská postýlka na dotaz a za příplatek na místě.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový vnitřní bazén.NEPŘEHLÉDNĚTECheck inn: 14:00 hodCheck out: 10:00 hodREKREAČNÍ POPLATEK80 Kč / dospělí40,- Kč / osoby 7 - 18 letPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍna hotelovém parkovišti. Případný poplatek na místě dle aktuálního ceníku.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT ( min. počet nocí 2, nástup libovolný):- ubytování dle zvoleného počtu vnocí- polopenze Plus: snídaně i večeře formou bufetu, k večeři nealko nápoje (džus, voda) nebo místní alkoholické nápoje (pivo, víno).BONUSY ZDARMA: - vstup do bazénu a fitness- skibus (do 31.3.2020)- Wi-FiNa pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.