Julské Alpy - Vogel - hotel Jezero - skipas a bazén v ceně...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bohinj, Vogel
Název ubytování Julské Alpy - Vogel - Jezero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu**** Jezero s bazénem a výbornou polopenzí a nápoji k večeři. Ve Slovinsku nenajdete obří lyžařská střediska, ale ty největší patří k dobrým středním. Pro příznivce dobrého lyžování v Alpách, wellness a relaxu za výhodnou cenu jsou místní lyžařská střediska skvělou volbou. Vzhledem ke své relativní blízkosti je Slovinsko oblíbené také mezi zájemci o kratší pobyty doplněné podvečerním odpočinkem v bazénech. Nádherné jsou zde také romantické Vánoce a Silvestr v Alpách.

Tento lyžařský zájezd s vlastní dopravou je zaměřen na skicentrum Vogel, zřejmě krajinářsky nejvelkolepější středisko Slovinska. Vypíná se nad nejkrásnějším ledovcovým jezerem Bohinj, sjezdovky stoupají do výšky až 1.900 m. Díky výborným sněhovým podmínkám se zde lyžuje od prosince do dubna. Z vrcholu Vogel působí Julské Alpy čarokrásným dojmem. Po výjezdu novou velkou lanovkou nad jezero Bohinj, se před lyžaři otevře úchvatné panorama, kterému dominuje nejvyšší štít Slovinska Triglav. Ve středisku najdete 5 lanovek, několik vleků a výborný Snowboard Park (celkem je zde cca 30 km sjezdových tratí všech druhů obtížnosti).
NOVINKA – od této zimy je možno tento pobyt (za stejnou cenu) zajistit se speciálním superskipasem Julian Alps. Ten platí na 5 slovinských středisek (např. vysokohorský Krvavec, slavnou Kranjskou Goru), dále na střediska v Itálii (krásné Tarvisio, vysokohorské středisko Sella Nevea aj.) a 3 lyžařské areály v Rakousku (např. Dreiländereck). Tento superskipas však neplatí na Vogel, je možno obdržet jen jeden typ skipasu. Jak bylo uvedeno výše, tento lyžařský pobyt již 10 let úspěšně nabízíme se skipasem na blízké středisko VOGEL, což je dle nás nejlepší varianta. Díky novince je nyní možné za špatných sněhových podmínek (nastávají mimořádně, někdy je na Voglu i 5 metrů sněhu) na „domovském“ Vogelu změnit skipas (případně dle situace až v recepci hotelu) na Julian Alps a vyjet za sněhem do alpských středisek s více sněhovými děly (Krvavec), nebo do oblasti s mnohem vyšší nadmořskou výškou a větším množstvím sněhu (Sella Nevea). Na tato střediska se sice musí dojíždět výrazně dále, ale zaručují lyžování (mimo uragánu, to je pak lepší zůstat v hotelovém bazénu a wellness).

U jezera Bohinj najdete několik hotelů a penzionů. Vzhledem k poloze v přísně chráněném národním parku a omezené výstavbě zde nenaleznete rušné turistické superstředisko jako je Bled, ale klid a horskou krásu. Kouzelné jezero je také centrem bruslařů, okolí nabízí dobré podmínky pro běžkaře.

{{clanek:skimapa-vogel}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 480 km z Prahy 580 kmz Ostravy 650 km

Popis stravování

polopenze PLUS včetně nápojů: snídaně formou bohatého bufetvečeře formou bufetu (případně hlavní chod servírovaný), salátový bufetnápoje k večeři (pivo, víno, nealko) / silvestrovské menu bez nápojů

Popis ubytování

POLOHA: romantický hotel**** Jezero se nachází přímo na břehu čarokrásného Bohinjského jezera. Hotel je vzdálen cca 4 km od střediska Vogel. Skibus (zastávka před hotelem) je v ceně skipasu.VYBAVENÍ: restaurace se zimní zahradou a letní terasou, kavárna, hala, internetová kavárna, wellness (krytý bazén, dvě sauny, fitness, solárium , masáže), výtah, WIFI v hale, lyžárna a parkoviště vedle hotelu. Bazén má teplotu vody 30° C, teplota vzduchu je 31°C.POKOJE: pěkné dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlek), kabelová TV, koupelna (sprcha/WC), fén, minibar, trezor, balkónTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.