Riviera - Portorož

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Portorož
Název ubytování Riviera**** - Portorož
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Po staletí uznávané lázeňské středisko Portorož se nachází na severozápadě Istrijského poloostrova. Rozsáhlá wellness nabídka termálních lázní Portorož, které jsou součástí hotelového komplexu, v kombinaci s prvotřídním hotelovým ubytováním s výhledem na moře a soukromou hotelovou pláží Meduza, nabízejí komplexní relaxační pobyt a jedinečný zážitek z dovolené.Hotelový komplex se nachází v samém srdci Portorože, na břehu Piranského zálivu, jehož součástí je přímořská promenáda, hotelové Cassino, nákupní centrum, soukromé i veřejné pláže a množství kavárniček k posezení.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace a terasa Mystica s výhledem na Piranský záliv, bar, exklusivní privátní pláž Medusa, venkovní a vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou, Wai Thai Centrum - centrum tradičních thaiských masáží - první ve Slovinsku. Fitness centrum, Riviera Cassino. Součástí hotelového komplexu jsou Terme Portorož (vstup zpoplatněn) : vnitřní a venkovní bazény s ohřívanou mořskou vodou nebo s termominerální vodou z vlastního pramene, Svět saun: klasické, solné, inhalační, aroma sauny, saunové rituály. Wellness pro děti: dětská koupel Bubble-Me pro výživu dětské pokožky, jemná arjúvédská masáž podporující dobrý spánek nebo solné inhalace posilující dětský dýchací systém. Medicínské a Wellness programy.....
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 45.513958, 13.588982

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů v CK - obědy se podávají v restauraci Adria v GH Portorož. Vstup v plavkách zakázán.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel RIVIERA****- Portorož?:- 4* hotel v srdci Portorože- hotelová pláž i bazény s ohřívanou mořskou vodou- hotelový komplex s vlastními Terme PortorožKDE BUDETE SPÁTa) 2-lůžkový pokoj (15 m2): oddělená nebo manželská lůžka, Spr/WC, klimatizace, LCD/TV, minibar, telefon, sejf, psací stůl, internet. Výhled do zahrady, balkon. b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou (19m2): oddělená nebo manželská lůžka, Spr/WC, klimatizace, LCD/TV, minibar, telefon, sejf, psací stůl, internet. Výhledna moře, balkon. Přistýlka - rozkládací křeslo.Další typy pokojů na dotaz včetně ceny.FORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů v CK - obědy se podávají v restauraci Adria v GH Portorož. Vstup v plavkách zakázán.POBYT S DĚTMI1 dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA .1 dítě od 3 do 12,99 let na přistýlce ZDARMA se 2 plně platícími osobami.Dětská postýlka na dotaz a za příplatekMOŽNOST KOUPÁNÍHotelová pláž a jadranské moře. Pronájem 2 lehátek a slunečníku : 14,-€/den pláž Meduza 4*Hotelový venkovní a vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou - v letních měsících provoz omezen - viz. Upozornění.Terme Portorož - bazény s mořskou nebo termální vodou - v letních měsících provoz omezen - viz. UpozorněníNEPŘEHLÉDNĚTECheck-inn: 14:00 hodCheck-out: 11:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKPlatba při rezervaci v CK !: 70,- Kč / dospělý / noc40,- Kč / dítě 7 - 17,99 let / noc+45,- Kč / osoba / pobyt.POBYT SE ZVÍŘETEMPovolen pouze pro malou rasu a na dotaz.Poplatek 20,-€/denPARKOVÁNÍNa hotelovém parkovišti za poplatek 5,-€/denV hotelové garáži za poplatek 15,-€/den. Parkování nelze rezervovat předem.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT ( od min. 3 nebo 4 nocí, dle sezony; nástup libovolný)- ubytování s bufetovou polopenzí (večeře může být podávána v jiné restauraci než hotelové)- volný vstup na 4 * hotelovou pláž Meduza (za příplatek: 2 lehátka a 1 slunečník: 14 EUR za den / 1 lehátko a 1 slunečník: 10 EUR za den), - využití slunečních teras (v letní sezóně)- vstup do bazénů s termální vodou - 42 000 let staré prehistorické moře (bazény budou uzavřeny od 6. července do 16. července 2020 včetně)- vstup do bazénů s vyhřívanou mořskou vodou - Sea Spa- využití fitness centra - denně do 12:00 hod- vstup do Casino Riviera- vstup do Grand Casinò Portorož (kromě 24. prosince a na Nový rok)- hotelový rekreační a zábavní program,- wifiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.