Salinera Resort - Salinera apartmány

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Strunjan
Ubytování Salinera Resort - Salinera apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Resort Salinera se nachází v zalesněném zálivu na okraji malé obce Strunjan v blízkosti přírodní rezervace Strunjan. Město Izola je vzdáleno cca 6 km, Portorož cca 5 km. Komplex se skládá z hotelu Salinera, apartmánů Salinera a vily Maia. 
Apartmány Salinera pro 3 - 6 osob jsou umístěné v mírném zalesněném kopci a nabízí výhled na záliv Strunjan. Apartmány*** jsou vybavené novějším nábytkem a mají klimatizaci.
1/3 STD má 28 m2, třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s možností přistýlky pro dítě do 12 let (za příplatek), SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu, některé mají klimatizaci.
1/5 APT má 42 m2, dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a třemi lůžky (lůžko, patrová postel) a s možností přistýlky pro dítě do 12 let (za příplatek), SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.
Recepce apartmánů je v hotelu Salinera. V hotelu Salinera je hostům k dispozici recepci, WI-FI na recepci, restauraci, aperitiv bar, bar na pláži, wellness centrum Syra, vnitřní bazén, venkovní bazén pro dospělé a děti, hernu pro děti, dětské hřiště, parkoviště.  V sezoně hotel zajišťuje animace pro děti. 
Pláž je travnatá, betonová, kamenitá, vzdálena cca 150 - 200 m od apartmánů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Resort Salinera je výchozím bodem pro turistické vycházky do přírodní rezervace Strunjan.
 
**********************
OPATŘENÍ COVID-19 
Strava v případě švédského stolu zůstává samoobslužná. Z důvodu dodržení maximálně možného počtu osob budou určeny pro stravu různé časy a konkrétní počty osob, rozdělení do skupinek se dozvíte-domluvíte na recepci.

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bar na pláži, bazén venkovní, dětská herna, dětské hřiště, restaurace a lá carte, wellness centrumSportanimace pro dětiSport v okolíturistika

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.