Silvestrovský pobyt na Bledu (hotel Krim)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Silvestr je jen jednou za rok! Tak si ho užijte, jako nikdy před tím. Vyrazte na přelom roku do Slovinska k jezeru Bled. Hotel Krim se nachází v centru městčka Bled a tak to je k Bledskému jezeru jen 300 metrů. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny telefonem, TV se satelitním příjmem, koupelnou s vanou nebo sprchou a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Většina pokojů má také vlastní balkon. Restaurace hotelu Krim Hotel podává tradiční Slovinská jídla i mezinárodní gastronomii. Hotel je perfektní pro sportovce, lyžaře a cestovatel, co hledají pohodlné a dostupné ubytování v centru dění.

Program zájezdu

1. den

Check-in na ubytování a slavnostní večeře s Welcome Drinkem a slovinskými specialitami. Během dne si můžete užít lyžování v nedalekých lyžařských areálech nebo např. poznat zimní Bled. U jezera si můžete užít i adventních trhů.

2. den

V průběhu dne si budete moci opět vychutnat lyžování na alpských svazích ve Slovinsku. Mimo lyžování si můžete vychutnat návštěvu jezera Bled – například procházku podél jezera nebo plavba po jezeře na ostrůvek Blejski otok. Můžete si také zajet do adventní Lublaně nebo do dalších zajímavých míst v okolí. Večer Vás čeká slavností silvestrovská večeře včetně aperitivu. Až do dlouhých nočních hodin poté bude hrát živá hudba a připraven bude taneční parket.

3. den

Na nový rok se budete moci jít na snídani až do 11 hodin. Během dne si budete moci vyrazit zalyžovat nebo vyrazit na výlet. Můžete si zajet i za vánočními trhy do centra Lublaně (40 minut cesty autem). Večer Vás čeká poslední večeře.

4. den

Po snídaní se odubytujete a může si během dne opět zalyžovat. Samozřejmě je možné navázat i delším pobytem na Bledu či jinde v Alpách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.