Slovinské Alpy - hotel Rikli, superskipas a aquapark v ceně...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Střední Slovinsko, Krvavec
Název ubytování Slovinské Alpy - Bled - Rikli
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Skvělé lyžování ve Slovinsku. V kouzelných Julských Alpách nejsou gigantická lyžařská střediska, ale ty největší místní (Krvavec, Kranjska Gora) patří mezi velmi dobré střední. Pro milovníky lyžování v Alpách s wellness, odpočinku a výborného ubytování za výhodnou cenu je zde vše „tak akorát“. Vzhledem ke své relativní blízkosti (650 km z Ostravy, 470 km z Brna) a nabídce hotelů jsou Slovinské Alpy správným cílem také pro zájemce o kratší pobyty doplněné podvečerním odpočinkem v krytých bazénech a wellness centrech.
Tento lyžařský pobyt je zaměřen na návštěvu tří největších okolních středisek, na které platí místní superskipas Julské Alpy. S výhodným superskipasem Julské Alpy lyžujeme v proslulém středisku Kranjska Gora (6 lanovek, 10 vleků, 30 km sjezdovek, pravidelné závody Světového poháru). Dále ve vysokohorském skicentru Krvavec (přes 30 km sjezdovek ve výšce 1 450 m až téměř 2.000 m, kabinová lanovka, 6 sedačkových lanovek, několik vleků, množství sněhových děl) s nejlepšími sněhovými podmínkami ve Slovinsku. Tato střediska se nachází se v okruhu cca 40 km od známého letoviska a lázní Bled. Novinkou je lyžování v úžasném italském Tarvisiu. Najdete zde 11 lanovek a cca 30 km sjezdovek v nadmořské výšce 800 – 1.800 m. Doslova nezapomenutelná je návštěva pohádkového poutního místa s kostelíkem Monte Lussari ve výšce téměř 1.800m. Sjezdovka s vrcholu do údolí má převýšení 1.000 m, její absolvování je skutečným zážitkem. Superskipas má rozšířenou platnost také na středisko Dreiländereck v Rakousku, Sella Nevea v Itálii aj. Výhodou je, že tento superskipas umožňuje přizpůsobit program povětrnostním podmínkám. V případě mimořádně špatných sněhových podmínek je možno využít vysokohorský Krvavec (dlouhodobě jsou zde nejlepší podmínky a nejvíce sněhových děl), pokud je sněhu a mrazu až příliš (také toto se v Julkách poměrně často stává), pak je řešením přece jen níže položená Kranjska Gora.
Na Bledu, perle Julských Alp je připraveno ubytování pro tento lyžařský a wellness pobyt. Samotné letovisko Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují přes rok turisty, golfisty i lyžaře. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (lyžaři vše určitě náležitě ocení) a navíc mají léčivé účinky na pokožku. Pokud toto výborné ubytování s možností lázeňské relaxace spojíte s lyžováním v nádherných Julských Alpách, využijete svou lyžařskou dovolenou dvojnásobně.
{{clanek:skipama Krvavec}}
{{clanek:Skimapa-Kranjska Gora}}
Itálie: {{clanek:skimapa-tarvisio}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 570 km z Ostravy 660 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetu (kout zdravé výživy)večeře v hlavní restauraci formou bufetu s velkým výběrem (salátový bufet, zákusky, ovoce aj.)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** RIKLI BALANCE superior luxusní hotel byl celkově zrekonstruován (včetně názvu, původně to byl hotel Golf). Leží nedaleko kouzelného jezera Bled v krásném parku s výhledy na jezero, ostrov (nejčastěji fotografovaný ostrov v celém Slovinsku), hrad a Julské Alpy. Poskytuje veškerý komfort. Od hotelu vyjíždí bezplatný skibus na skicentrum Krvavec. Kranijska Gora. VYBAVENÍ: 3 restaurace, hala, recepce a aperitiv bar. Nové termální wellness centrum Ziva (bazénový a rekreační komplex, voda cca 30° C) s termálními bazény, krytým bazénem, celoročním venkovním bazénem, tobogánem, dětským bazénem, vířivkami. Je zde také krásné saunové centrum. POKOJE: komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky, sprcha a WC, kabelová TV, připojení na internet, tresor, minibar, balkón.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.