Slovinsko – hory, jeskyně a moře

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 10 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SLOVINSKO - hory, jeskyně a moře
Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, soutěsek, jezer, pramenů a krasových jeskyní v kombinaci s koupáním v Jadranu, nebo alespoň v mořských lázních Laguna, řada památek UNESCO s procházkou podél slovinských jezer Bohinj a Bled, starými městy, hrady, dobrým jídlem a vínem… To vše vás čeká ve Slovinsku… Mořské lázně v ceně!
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
1/ Út 09.06. - Ne 14.06.2020 8.990,- Kč (6 dní)
2/ Po 14.09. - Ne 20.09.2020 10.590,- Kč (7 dní) *

Popis ubytování

Ubytování:- 3/*4x hotel (2x blízko jezera, 1x/*2x u moře s mořskými lázněmi)
- 3x/*4x polopenziCena zahrnuje:- dopravu autobusem
- 3/*4x hotel (2x blízko jezera, 1x/*2x u moře s mořskými lázněmi)
- 3x/*4x polopenzi
- základní vstup do Mořského parku Laguna
- služby průvodce
Cena nezahrnuje:
- komplexní pojištění 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- pobytové taxy (přibl. 2€/den)
- vstupné, lanovky, sauny a wellness v Mořském parku, vstupné do objektů a na akce (60,- €)
Fakultativní příplatky:
- komplexní pojištění = 156,- / *182,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 2.800,- Kč
Slevy a příplatky:
- FM při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2020) = -300,- Kč
Garant zájezdu: CK GEOPS

Program zájezdu

1. den: Odjezd

Odjezd v cca 21:00 hod. z Prahy, transfer přes Rakousko.

2. den

Kouzelná krajina slovinskoitalských jezer Laghi di Fusine, údolím Tamar, turistika k prameni Nadiža či až k vodopádu Crna Voda, prameny řeky Sávy Dolinky, krátká zastávka v srdci Triglavského NP Kranjska Gora, cesta podél Bledského jezera, RIBČEV LAZ, místní kostelík a ochutnávka sýra.

3. den

Turistika podél největšího slovinského vodopádu Savica, fakult. lanovkou na Vogel - výhledy na Bohinjské jezero a kouzelná hřebenová turistika, variantně STARAFUŽINA a RIBČEV LAZ, procházka korytem řeky Mostnice, nebo variantně plavba lodí po jezeře Bohinja procházka podél jezera.

4. den

Letovisko BLED s majestátním hradem vysoko nad Bledským jezerem, procházka podél jezera Titovavila, Postojenské jeskyně - největší krápníkové jeskyně Evropy, jízda podzemním vláčkem. Návštěva „loupežnického hradu“ ve skalách Predjamski grad, cesta na pobřeží moře, ubytování, hotel s možností koupání v mořském parku Laguna, individuálně večerní procházka do PORTOROŽE.

5. den

V červnu relaxace v mořském parku Laguna nebo pěší procházka do PIRANU. LUBLAŇ- památky a architektura Jože Plečnika, hrad s výhledy na Alpy a kouzlo uliček, noční přejezd. V září relaxace u moře nebo v mořském parku Laguna a výlet s turistikou do Slovinského krasu - unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO), 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty, procházka s výhledy přes propast, v podvečer koupání, park s galerií v přírodě Forma Viva.

6. den

Návrat červnového termínu zpět do ČR časně ráno. Pozdimní termín: Dopolední koupání ve slaných hotelových bazénech v Laguně, nebo prohlídka starobylého přístavu PIRAN. LUBLAŇ- odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a kouzlo uliček, noční přejezd.

7. den

Návrat podzimního termínu zpět do ČR časně ráno.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.