Slovinsko plné relaxu, koupání a výletů

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Portorož, Ljubljana,piran,koper,triglav,bled
Název ubytování Slovinsko plné relaxu, koupání a výletů
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 219 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Slovinsko v sobě snoubí nesrovnatelně krásnou přírodu a rozdílné vzezření svých měst. Podíváte se do Lublaně, centra obchodu, různých kultur i lákavých památek, nebo si užijete jedinečného výhledu na jezero Bled.

Program zájezdu

1. den, Lublaň

V nočních hodinách odjezd z ČR. Přijedete do hlavního města Slovinska Lublaně, které si společně s průvodcem projdete. V tomto městě se snoubí tzv. lublaňské baroko nejvíce viditelné na několika měšťanských domech, a secese, kterou uvidíte na zrestaurovaných domech sloužících hlavně jako obchodní centra. Po komentované procházce budete mít individuální volno na vlastní průzkum města a nákup suvenýrů. Večer odjezd na hotel.

2. den, jeskyně Postojna, Portorož, Piran

Čeká vás exkurze do podzemní jeskyně Postojna, která je považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Přesunete se do letoviska Portorož, kde budete mít možnost koupání a odpočinku. Večer zakončíte procházkou do města Pirana, kouzelného městečka s architekturou připomínající italské Benátky. Budete mít také dostatek času na prostor k večeři v některé z místních restaurací. Večer odjezd na hotel.

3. den, Koper

Odjedete do města Koper omývaného vodou Jaderského moře - proto je také nejdůležitějším přístavem v zemi, ale i příjemným městem s atmosférou Středomoří. V rámci prohlídky uvidíte poslední dochovanou bránu Muda, Prétorský palác, kostel Nanebevzetí Panny Marie a románskou rotundu sv. Jana Křtitele. Po zbytek dne budete mít osobní volno, které využijete k obědu v místní restauraci, koupání v moři nebo poznávání města podle své chuti. Večer odjezd na hotel.

4. den, NP Triglav, Bled

Odjedete do Triglavského národního parku a stezkou se projdete v úchvatné soutěsce Vintgar. Pocítíte trochu adrenalinu, protože se místy přechází po mostech nad peřejemi řeky Radovné.  Dostanete se až do městečka Bled, atraktivního lázeňského střediska, ve kterém navštívíte majestátní Bledský hrad. Nachází se ve výšce 130 metrů nad Bledským jezerem a poskytuje výjimečný výhled na okolní horskou krajinu i samotné jezero. V případě zájmu je možná projížďka lodí po Bledském jezeře. Poté dostanete osobní volno. Odjezd zpět do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

V ranních hodinách příjezd zpět do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.