Špik - Gozd Martuljek

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Gozd Martuljek
Název ubytování Špik***/**** - Gozd Martuljek
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 030 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel ŠPIK nabízí ubytování jak v kategorii 3* tak 4*. Nachází se na idylickém a klidném místě v obci Gozd Martuljek, pět kilometrů od místa Kranjska Gora. Nabídka letoviska je založena na jedinečné alpské krajině, kde jsou nejvyšší prioritou povědomí o přírodních krásách a tradicích.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, bar, směnárna, konferenční místnost, Wi-Fi, parkoviště.Wellness: VODNÍ SVĚT: o rozloze 250 m2: relaxační bazén s vodopádem a masážními lavicemi, protiproudový bazén, dětský bazén s herním vybavením, terasa v letním období, Za příplatek : SAUNOVÝ SVĚT: finská sauna, turecká parní lázeň a bylinná sauna, můžete se ochladit v ledové jeskyni a v chladicím bazénu, masážní vana, relaxační místnost s pohodlnými lehátky. CENTRUM KRÁSY: nabídka masáží a kosmetických procedur, péče o tělo: manikúra, pedikúra, depilace, použití kosmetiky založené na alpské vodě a četných bylinkách.

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.485414, 13.835359

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel ŠPIK***/**** ? - nedotčená příroda alpského letoviska- možnost výběru kategorie ubytování dle vašich možností- relaxace, pohyb a dynamika = zájem o kvalitu života.KDE BUDETE SPÁTa) 2+2STD 3*: 2 - lůžkové pokoje s možností palandy pro 2 děti do 12 let a nebo 1 dospělého: Spr./WC, SAT/TV, fén, sejf, telefon, Wi-Fi.b) 2+1FV 4* : 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky: Spr./WC, SAT/TV,fén,minibar, sejf, telefon, Wi-Fi, balkon, výhled na lesc) 2+1MV 4*: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky: Spr./WC, SAT/TV, fén,minibar, sejf, telefon, Wi-Fi, balkon, výhled na pohoříCELKOVÁ KAPACITA3* 60 pokopjů4* 56 pokojůFORMA STRAVYPolopenzePOBYT S DĚTMI1 dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA.Dítě 0 - 5,99 let na přistýlce se slevou dle ceníku.Dětská postýlka na dotaz a za příplatek na místě.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový bazén a wellness.NEPŘEHLÉDNĚTECheck inn: 14.00 hodCheck out: 10:00 hodREKREAČNÍ POPLATEKHRAZEN V CK:50,- Kč / den dospělí30,- /den děti 12 - 18 letbez poplatku děti do 11,99 letPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍZDARMA u hotelu.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT ( nástup libovolný)- ubytování dle zvolené kategorie (3*/4*) a zvoleného počtu nocí - polopenze formou bufetu - 30% SLEVA na vstup do Sauna CentraBONUSY ZDARMA: - denně vstup do bazénů (Vodní svět)- volný vstup do casina Larix v místě Kranjska Gora - Wi-Fi- parkováníNa pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.