Terme Vivat - Moravske Toplice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Termální lázně, Moravske Toplice
Název ubytování Terme Vivat - Moravske Toplice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 260 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel VIVAT****superior je situován v severovýchodní části Slovinska, v idylické obci Moravské Toplice, která je známá pro výskyt bílé a černé termální vody. Hotel i obec nabízí nespočet relaxačních a sportovních aktivit i přátelské prostředí. Oblast Prekmurje nabízí množství místních vín i kulinářských zážitků.Hotel VIVAT****superior je moderním komplexem budov propojených chodbou, s vnějším a vnitřním bazénovým a saunovým světem. je také ideálním místem pro soustředění sportovců.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace Vivat, a la carte restaurant Viva + bar, terasa, fitness.Termální vnitřní a vnější bazénový komplex (32°C) o rozloze 2.000,-m2: vnitřní relaxační bazén s průplavovým kanálem do venkovního bazénu, whirpool ( 35 - 37°C), dětský bazén (33 - 35°C), vnitřní klidová zóna 18+ = menší relaxační bazén s , vířivka, bazén s unikátní černou termální vodou (38 - 39°C), která je čistě přírodní,čerpaná z hloubky 1250 m, - vstup na vlastní nebezpečí díky v ní obsaženým mikroorganismům). Venkovní termální bazén a relaxační bazén s černou termální vodou,dětský bazén. Centrum Thaiských masáží TAWAN. Saunový svět Vivat - vnitřní sauny: finská-,turecká-,infra-, bylinná- , ochlazovací bazén; vnější sauny v moderním dřevěném stylu: dvě sauny, Tilarium, tematiská sauna pro 30 osob - saunové programy dle nabídky, terasa s lehátky a ochlaz. bazénem.Wellness centrum Vivat vychází z pěti čínských elementů (voda, dřevo, oheň, země, kov), které se mísí s místními prvky ( slunečnice, mák, kámen a jíl). a nabízí rozmanité masáže, koupele, programy péče o tělo i duši, anticelulitidní programy atd. Léčebné centrum: magneto-, elektro-, laser- terapie, ve spojení s termální vodou se zde léčí: revmatická onemocnění, ortopedické problémy, problémy po zraněních - rehabilitace, impotence,... Vnější plavecký bazén olympijských rozměrů - 50 m, teplota vody cca 26°C, dvě fotbalová hřiště s přírodní trávou - FIFA standard (102x70m) vč. příslušenství,v blízkosti sportovní víceúčelová hala (házená, basketbal, volejbal,halový fotbal,stolní tenis).

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.687251, 16.216650Praha - Brno - Wien (A2) - sjezd 57 na E66 sm. Fürstenfeld - Eltendorf - dále po 7459 Szentgotthárd (HU) - 7458 Apátistvanfalva - dále na 723 sm. Šalovci - 232 - Gornji Petrovci - Martjanci a Mor. Toplice. Hotel je značen ukazateli.Ljubljana - 160 kmZagreb - 160 kmWien - 220 kmGraz - 90 km

Popis stravování

STRAVA Polopenze: snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Během týdne nabídka prekmurské, italské nebo balkánské kuchyně. Salátový bufet, zákuskový bufet.Podávání stravy: Snídaně: 7:00 - 10:00 hodOběd: 12:00 - 14:00 hod ( lze dokoupit na místě)Večeře: 18:00 - 21:00 hod.POZOR: není povoleno vynášení stravy z restaurace - pod pokutou trojnásobné ceny za uvedenou stravu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Terme VIVAT****superior ?- unikátní bílá a černá termální voda, nacházející se pouze na tomto jediném místě na světě - termální bazénový komplex, rozkládající se na 2000m2 - Moravske Toplice se nacházejí nedaleko Rakouských hranic- dobrá dostupnostZažijte jedinečnou kuchyni Prekmurje, ochutnejte místní vína a užijte si pohostinnost místních obyvatel .UBYTOVÁNÍ2-lůžkové pokoje (27m2), Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů. Možnost dětské přistýlky na dotaz - rozkládací křeslo ( resp. dvoumístná pohovka).

Za příplatek a na ověření:
Suita (45m2): Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů. V ložnici manželské lůžko, v obývací části rozkládací pohovka až pro 2 osoby.
Prestige (45m2) : Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů, manželské lůžko, nadstandardní vybavení.CELKOVÁ KAPACITA161 pokojů.STRAVAPolopenze: snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Během týdne nabídka prekmurské, italské nebo balkánské kuchyně. Salátový bufet, zákuskový bufet.Podávání stravy: Snídaně: 7:00 - 10:00 hodOběd: 12:00 - 14:00 hod ( lze dokoupit na místě)Večeře: 18:00 - 21:00 hod.POZOR: není povoleno vynášení stravy z restaurace - pod pokutou trojnásobné ceny za uvedenou stravu.DÍTĚJedno dítě do 3,99 let ZDARMADítě 4 - 9,99 let se slevou 50%Dítě 10 - 13,99 let se slevou 30%.KOUPÁNÍHotelový termální areál - vnější i vnitřní.Hotelový plavecký bazén olympijských rozměrů.POZNÁMKACheck-in: od 14:00 hodCheck out: do 10:00 hodREKREAČNÍ POPLATEKRekreační poplatek - 2 €/osoba/den.Registrační poplatek - 1€/osoba/pobyt.Oba poplatky se hradí na místě.POBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN.PARKOVÁNÍNa hotelovém parkovišti zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

MINI RELAX (3dny/2noci, nástupní den libovolný, platí v termínech: 2.1. - 13.2., 2.3. - 23.4., 4.5. - 23.6., 1.9. - 22.10. a 2.11. - 22.12.2020) - 2x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - 2x polopenze - během týdne prekmurská, italská a balkánská kuchyně - neomezený vstup do termálního bazénového komplexu- celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu- večerní plavání v pátek a sobotu do 22:00 hod. - každý den aquagymnastika se cvičiteli - župan- osušky - Wi-Fi.Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SAUNA RELAX (5 dní/4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí- kulinářské speciality během týdne - Prekmurje, Itálie a Balkán- neomezený vstup do termálního bazénového komplexu - celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu - v pátek a v sobotu noční plavání do 22:00 hodin- každý den aquagymnastika se cvičiteli - župan- osušky- Wi-Fi- Neomezený vstup do saunového světa Vivat- Pá/So: tématická sauna dle měsíční nabídky:Programy (pátek-neděle);SLADKO GORIČKO, BEJSNA LIMONA,FRIŠKI VETER, SPREHOD OB MÜRI, ČEBELJI PIK,PANONSKA VROČINA, POD BRAJDO,PREKMURSKA RAVNICA, SOLJENI VIHAR(MIMO období od 01.06 do 31.08.2020 )Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SAUNA RELAX (8 dní/7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí- kulinářské speciality během týdne - Prekmurje, Itálie a Balkán- neomezený vstup do termálního bazénového komplexu - celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu - v pátek a v sobotu noční plavání do 22:00 hodin- každý den aquagymnastika se cvičiteli - župan- osušky- Wi-Fi- Neomezený vstup do saunového světa Vivat- Pá/So tématická sauna dle měsíční nabídky:Programy (pátek-neděle);SLADKO GORIČKO, BEJSNA LIMONA,FRIŠKI VETER, SPREHOD OB MÜRI, ČEBELJI PIK,PANONSKA VROČINA, POD BRAJDO,PREKMURSKA RAVNICA, SOLJENI VIHAR(MIMO období od 01.06 do 31.08.2020 )Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

PRO NI A PRO NĚJ (4 dny/ 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí- kulinářské speciality během týdne- neomezený vstup do termálního bazénového komplexu - celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu - v pátek a v sobotu noční plavání do 22:00 hodin- každý den aquagymnastika se cvičiteli - župan- osušky- Wi-Fi- Amorova lázeň pro 2 osoby (45 min) ve wellness centru Vivat- 1x - 4 hodinový vstup do saunového světa VivatNa pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.