Terme VIVATs - Moravske Toplice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Termální lázně, Moravske Toplice
Název ubytování Terme VIVAT****s - Moravske Toplice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel TERME VIVAT****superior je situován v severovýchodní části Slovinska, v idylické obci Moravské Toplice, která je známá pro výskyt bílé a černé termální vody. Hotel i obec nabízí nespočet relaxačních a sportovních aktivit i přátelské prostředí. Oblast Prekmurje nabízí množství místních vín i kulinářských zážitků.Je moderním komplexem budov propojených chodbou, s vnějším a vnitřním bazénovým a saunovým světem. je také ideálním místem pro soustředění sportovců.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace Vivat, a la carte restaurant Viva + bar, terasa, fitness.Termální vnitřní a vnější bazénový komplex (32°C) o rozloze 2.000,-m2: vnitřní relaxační bazén s průplavovým kanálem do venkovního bazénu, whirpool ( 35 - 37°C), dětský bazén (33 - 35°C), vnitřní klidová zóna 18+ = menší relaxační bazén s , vířivka, bazén s unikátní černou termální vodou (38 - 39°C), která je čistě přírodní,čerpaná z hloubky 1250 m, - vstup na vlastní nebezpečí díky v ní obsaženým mikroorganismům). Venkovní termální bazén a relaxační bazén s černou termální vodou,dětský bazén. Centrum Thaiských masáží TAWAN. Saunový svět Vivat - vnitřní sauny: finská-,turecká-,infra-, bylinná- , ochlazovací bazén; vnější sauny v moderním dřevěném stylu: dvě sauny, Tilarium, tematiská sauna pro 30 osob - saunové programy dle nabídky, terasa s lehátky a ochlaz. bazénem.Wellness centrum Vivat vychází z pěti čínských elementů (voda, dřevo, oheň, země, kov), které se mísí s místními prvky ( slunečnice, mák, kámen a jíl). a nabízí rozmanité masáže, koupele, programy péče o tělo i duši, anticelulitidní programy atd. Léčebné centrum: magneto-, elektro-, laser- terapie, ve spojení s termální vodou se zde léčí: revmatická onemocnění, ortopedické problémy, problémy po zraněních - rehabilitace, impotence,... Vnější plavecký bazén olympijských rozměrů - 50 m, teplota vody cca 26°C, dvě fotbalová hřiště s přírodní trávou - FIFA standard (102x70m) vč. příslušenství,v blízkosti sportovní víceúčelová hala (házená, basketbal, volejbal,halový fotbal,stolní tenis).

PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 46.687251, 16.216650Praha - Brno - Wien (A2) - sjezd 57 na E66 sm. Fürstenfeld - Eltendorf - dále po 7459 Szentgotthárd (HU) - 7458 Apátistvanfalva - dále na 723 sm. Šalovci - 232 - Gornji Petrovci - Martjanci a Mor. Toplice. Hotel je značen ukazateli.Ljubljana - 160 kmZagreb - 160 kmWien - 220 kmGraz - 90 km

Popis stravování

FORMA STRAVY Bufetová polopenze. Podávání stravy: Snídaně: 7:00 - 10:00 hodOběd: 12:00 - 14:00 hod ( lze dokoupit na místě)Večeře: 18:00 - 21:00 hod.POZOR: není povoleno vynášení stravy z restaurace - pod pokutou trojnásobné ceny za uvedenou stravu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Terme VIVAT****superior ?- unikátní bílá a černá termální voda, nacházející se pouze na tomto jediném místě na světě - termální bazénový komplex, rozkládající se na 2000m2 - Moravske Toplice se nacházejí nedaleko Rakouských hranic- dobrá dostupnost- Zažijte jedinečnou kuchyni Prekmurje, ochutnejte místní vína a užijte si pohostinnost místních obyvatel .KDE BUDETE SPÁT2-lůžkové pokoje (27m2), Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů. Možnost dětské přistýlky na dotaz - rozkládací křeslo ( resp. dvoumístná pohovka).

Za příplatek a na ověření:
Suita (45m2): Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů. V ložnici manželské lůžko, v obývací části rozkládací pohovka až pro 2 osoby.
Prestige (45m2) : Spr. nebo vana/WC, klimatizace, LCD TV, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, vysoušeče vlasů, manželské lůžko, nadstandardní vybavení.CELKOVÁ KAPACITA161 pokojů.FORMA STRAVYBufetová polopenze. Podávání stravy: Snídaně: 7:00 - 10:00 hodOběd: 12:00 - 14:00 hod ( lze dokoupit na místě)Večeře: 18:00 - 21:00 hod.POZOR: není povoleno vynášení stravy z restaurace - pod pokutou trojnásobné ceny za uvedenou stravu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let ZDARMADítě 4 - 9,99 let se slevou 50%Dítě 10 - 13,99 let se slevou 30%.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový termální areál - vnější i vnitřní.Hotelový plavecký bazén olympijských rozměrů.NEPŘEHLÉDNĚTECheck-in: od 14:00 hodCheck out: do 10:00 hodREKREAČNÍ POPLATEKRekreační poplatek - 2 €/osoba/den.Registrační poplatek - 1€/osoba/pobyt.Oba poplatky se hradí na místě.POBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN.PARKOVÁNÍNa hotelovém parkovišti zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

MINI RELAX (3dny/2noci, nástupní den libovolný, platí v termínech: 3.1. - 12.2., 1.3. - 23.4., 2.5. - 25.6., 1.9. - 25.10., 7.11.-24.12.2021) - 2x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - 2x bufetová polopenze vč. salátového a zákuskového bufetu- během týdne prekmurská, italská a balkánská kuchyně - neomezený vstup do termálního bazénového komplexu- celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu- večerní plavání v pátek a sobotu do 22:00 hod. - každý den aquagymnastika se cvičiteli - župan- osušky - Wi-Fi.Prodloužení pobytu na dotaz v CK.Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

PRO NI A PRO NĚJ (4 dny/ 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bufetovou polopenzí- kulinářské speciality během týdne- neomezený vstup do termálního bazénového komplexu- celodenní využití bazénů i v den příjezdu a odjezdu- v pátek a v sobotu noční plavání do 22:00 hodin- 1x Thai-masáž s aromatickým Thai lotus olejem pro 2 osoby (50 min) - 1x sekt na pokoji při příjezdu- 1x Pink Gin koktejl pro dámu a Vivat Mimosa pro pána- župan- osušky- Wi-FiProdloužení pobytu na dotaz v CK.Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

PRO DÁMY (5 dní/4noci, nástup libovolný)- ubytování ve dvoulůžkovém pokoji - bufetová polopenze - v pátky večeře ve stylu Prekmurje - národní kuchyně- Neomezené využívání bazénů s Termální vodou,- celodenní koupání v den příjezdu a odjezdu,- v pátky a soboty noční koupání do 22:00 hod- k dispozici župan a osušky- 1x Antistressová masáž / pobyt- 1x péče o pleť s kosmetikou Casmara Linie- 10% sleva na kadeřnické služby- Wi-Fi- Parkování zdarma na hotelovém parkovištiMožné zkrácení nebo prodloužení pobytu - na dotaz v CK. Na pobyt nelze uplatnit žádné další slevy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.