Turistika a wellness Bled - hotel Park, bazén v ceně / č.4812

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Bled
Název ubytování Julské Alpy - Park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 5 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Julské Alpy poskytují skvělé podmínky pro turistický pobyt a turistiku v Alpách v okolí čarokrásného jezera a lázní Bled. Nedaleko se vypíná nejvyšší štít Slovinska Triglav a další rozeklané dvouapůltisícové štíty (připomínající Dolomity) v Triglavském národním parku. Ubytování na Bledu ve znamenitých 3 a 4 hvězdičkových hotelech (Savica, Park, Golf) s bazény, wellness a skvělou stravou. Jednoduše úžasná dovolená v Alpách. Poblíž najdete další kouzelné jezero Bohinj, vodopády na řece Savica, divoké zpřístupněné soutěsky Vintgar a rokle Pokljuka. Na severovýchodě se vypínají úchvatné Kamnišské Alpy (se známou chatou Česka Koča). Samotné letovisko Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují přes rok turisty, cykloturisty i lyžaře. Je obklopeno nádhernými štíty Alp. Zároveň však leží v poměrně nízké nadmořské výšce v nejjižnější části Alp (z okolních štítů již zahlédnete Jadran), což prodlužuje turistickou sezónu na období od května do října. Bled je také lázeňským a wellness centrem. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (turisté toto jistě náležitě ocení) a navíc mají léčivé účinky na pokožku. Pokud zdejší výborné ubytování s možností lázeňské relaxace spojíte turistikou, užijete si svou dovolenou v Alpách dvojnásobně.
Doporučujeme:
- Výjezd lanovkou a dále výstup na vyhlídková štít Vogel (úžasný výhled na Triglav)
- Nenáročný výstup na Savické vodopády.
- Výstup na chaty pod Triglavem (samotný výstup na Triglav je dosti náročný)
- Turistika v okolí jezera Bohinj
- Návštěva známého střediska Kranjska Gora a nedalekých obřích lyžařských můstků v Planici.
- Výjezd autem na sedlo Vršic (1.611 m), následné výstupy na Prisojnik 2 547 m, obří skalní okno pod Prisojnikem, Mojstrovku 2 366 m aj.
- Turistiku v Kamnišských Alpách
- Výjezd lanovkou na Krvavec (1850 m), turistika pod nejvyšším štítem Kamnišských Alp Grintavcem 2.558 m.
- Návštěvu soutěsek Vintgar, Rokla a střediska Pokljuka
- Výstup na kouzelnou dolinu sedmi Triglavských jezer
- A mnohé další cíle zdolatelné až při druhém (třetím) pobytu

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 410 km z Prahy 600 km

Popis stravování

Výborná polopenze: snídaně formou bohatého bufetu (kout zdravé výživy) večeře v hotelové restauraci také formou bufetu s velkým výběrem (salátový bufet, zákusky aj.)

Popis ubytování

POLOHA: luxusní hotel**** Park leží přímo na břehu čarokrásného jezera Bled. Je zde aperitiv bar, restaurace Rikli a vyhlášená cukrárna s věhlasnými bledskými zákusky. VYBAVENÍ: krytý bazén s vyhřívanou termální vodou a Whirlpool (pro hosty hotelu zdarma), dále fitness, finskou saunu. V blízkém (250 m vzdáleném) hotelu **** superior Rikli se nachází wellness centrum Ziva (bazénový a rekreační komplex, voda 30° C) s termálními bazény, krytým bazénem, celoročním venkovním bazénem, tobogánem, dětským bazénem, vířivkami. Hosté hotelu Park mají vstup do wellness centra se slevou. Přímo v hotelu Park je také krásné saunové centrum (pro hosty Parku volný vstup). POKOJE: >> pokoje s výhledem na park a hory: dobře vybavené standardní dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky: sprcha a WC, kabelová TV, minibar, balkón.>> pokoje s výhledem na jezero: nadstandardně vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky: klimatizace, koupelna s vanou, WC, minibar, balkónZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.