Andaluská hitparáda

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa del Sol
Název ubytování Andaluská hitparáda
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 19 591 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování:
**** hotely španělského hotelového řetězce Playa: na Costa Almeria (jeden z uvedených): Playadulce, Playasol, Playacapricho, Playalinda; na Costa del Sol a Costa Tropical (jeden z uvedených): Marbella Playa, Playabonita, Almunecar Playa, Playacalida. Pokoje pro max. 3 osoby, přičemž v pokoji se nachází maximálně 2 manželské postele a není možné přidat přistýlky. V hotelu je k dispozici: restaurace, bar, bazén. Strava: snídaně formou bufetu. Možnost příplatku za večeře. Podrobný popis hotelů v sekcích: Costa Almeria - pobyty a Costa del Sol - pobyty.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramJih Španělska - Costa de Almería a Costa del Sol - největší gotická katedrála světa a Španělské náměstí v Seville - Granada a Alhambra s pohořím Sierra Nevada v pozadí - malba Pabla Picassa a Málaga - Gibraltar s výhledem na Afriku - drsné pobřeží Přírodního parku Cabo da Gata - Nijar - Guadix - město troglodytů a jeskynních domů - komfortní 4* hotely španělského hotelového řetězce Playa během celé poznávací části - možnost prodloužení pobytu na pobřeží Costa del Sol

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na pobřeží Costa de Almería, večeře, přenocování (v případě pozdějšího příletu nemusí být v tento den večeře).

Den 2
Po snídani výlet do Přírodního parku Cabo da Gata - Nijar. Je to nejdelší pás Andaluského pobřeží pod ochranou, známý svými četnými vulkanickými skalními útvary a pouštním podnebím. Četné zátoky a divoké pláže, stejně jako bílá města - to jsou také vizitky parku. Na závěr výletu procházka jedním z nejkrásnějších bílých měst této části pobřeží - Mojacar. Večeře a přenocování na pobřeží Costa de Almería.

Den 3
Po snídani přejezd na prohlídku Granady. Doporučujeme procházku klikatými uličkami v centru města: Alcaicería (arabský bazar), gotická katedrála (zvenku) s královskou kaplí. Poté uvidíme poslední baštu Maurů - Alhambru, mistrovské dílo architektury charakteristické svojí velkolepou kompozicí prostoru, vody, světla a dekorace. Doporučujeme také procházku nádhernou čtvrtí Albaicin, ze které uvidíme krásný panoramatický výhled na Alhambru s pohořím Sierra Nevada v pozadí. Na zpáteční cestě návštěva Guadix - „města troglodytů“, kde je stále obýváno více než 2000 jeskyní. Večer návrat na pobřeží. Večeře a přenocování na pobřeží Costa de Almería.

Den 4
Snídaně. Volný den k samostatnému prozkoumávání pobřeží, opalování a koupání. Pro zájemce za poplatek (cca 45 EUR/osoba) výlet do pohoří Sierra Nevada do Alpujarry - země minerálních pramenů, olivového oleje a šunky jamon serrano. Výlet začneme ochutnávkou olivového oleje a návštěvou muzea oliv. Následně přejezd přes město Lanjarón, jehož vizitkou jsou malé fontány s pitnou pramenitou vodou rozptýlené po ulicích a náměstích. Během cesty do vesnice Trevélez krátká zastávka na jednom z vyhlídkových míst, ze kterých se rozprostírá panorama Sierra Nevady a následně zastávka při jímce šumivé vody ve Fuente Agria. Travélez je nejvýše ležícím městem ve Španělsku - tam navštívíme sušárnu šunky, kde se seznámíme s výrobním procesem této speciality, ochutnáme víno a nejlepší šunku jamon serrano. Posledním bodem programu bude okouzlující Pampaneira plná klikatých, půvabných uliček. Večeře a přenocování na pobřeží Costa de Almería.

Den 5
Po snídani přejezd do Málagy. Nejdříve zveme na churros a kávu. Následně procházka hlavním městem provincie: hrad Gibralfaro, staré město s krásnou katedrálou a muzeum známého umělce pocházejícího právě z Málagy - Pabla Picassa. Odpoledne volný čas. Večeře a přenocování na pobřeží Costa del Sol nebo Costa Tropical.

Den 6
Po časné snídani přejezd do Sevilly. Prohlídku města začneme přejezdem promenádou Kryštofa Kolumba (Cristobal Colon) podél řeky Guadalquivir. U promenády se nacházejí jedny z nejznámějších památek města: Torre del Oro (Zlatá věž), býčí aréna Maestranza a čtvrť Triana. Dalším bodem programu bude vizitka Sevilly - náměstí Plaza de España a park Marie Luisy (Parque de María Luisa). Poté navrhujeme procházku uličkami nejstarší čtvrtě Santa Cruz do gotické katedrály a maurské zvonice La Giralda. Návrat do hotelu na Costa del Sol nebo Costa Tropical, večeře a přenocování.

Den 7
Po snídani odjezd na Gibraltar - poloostrov s délkou pouhých 6 km, který je malou britskou enklávou na Pyrenejském poloostrově. V programu přejezd mikrobusy na Punta Europa s nádherným výhledem na Afriku. Následně výjezd na Gibraltarskou skálu, jediné místo v Evropě, kde žijí opice ve volné přírodě, vstup do jeskyně sv. Michaela a následně odjezd do města. Bude-li dostatek času, doporučujeme možnost nákupů na Main Street (Gibraltar je obchodní bezcelní zónou). Po Gibraltaru se cestuje minibusy nebo taxíky s anglicky mluvícími řidiči-průvodci. Celá skupina se schází u určité turistické atrakce, kde během prohlídky provádí polsky mluvící průvodce zájezdu. Dalším bodem programu bude návštěva Puerto Banus, který každoročně navštíví více než 5 milionů turistů. Puerto Banus je přístav v Marbelle s luxusními jachtami, elegantními restauracemi a butiky nejdražších módních návrhářů. Návrat do hotelu na Costa del Sol nebo Costa Tropical, večeře a přenocování.

Den 8
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování, transfer na letiště v Málaze. V případě časného ranního odletu do Polska bez snídaně.
- Klienti pokračující v pobytu na pobřeží Costa del Sol - po snídani vystěhování a transfer do vybraného hotelu (v některých termínech možný transfer přes letiště).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Costa del Sol služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: další jídla, nápoje k večeřím, vstupné, poplatky za místní průvodce, systém Tour Guide, osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, služeb místních průvodců, systému Tour Guide - cca 160 EUR/os. (povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě). V této částce nejsou zahrnuty fakultativní výlety (ceny jsou uvedeny v programu zájezdu).

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Španělska.

Název zájezdu v polském jazyce: Andaluzyjska lista przebojów
Kód zájezdu: HA2JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide. SezónnostHlavní turistická sezóna ve Španělsku trvá obvykle od 1. července do 31. srpna.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.