Bahia Principe Sunlight Coral Playa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Název ubytování Bahia Principe Sunlight Coral Playa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 23 591 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa se nachází na kopci cca 300 m od centra letoviska Torrenova, s přístupem k mnoha restauracím, obchodům a barům. Autobusová zastávka je cca 300 m od hotelu - pravidelné spojení s hlavním městem ostrova. Centrum letoviska Magaluf se nachází cca 2,5 km. Letiště v Palma de Mallorca je vzdáleno cca 30 km (transfer trvá cca 40 minut).

Pláž
Písečná veřejná pláž Magaluf s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu Bahia Principe Sunlight Coral Playa. Přístup na pláž po schodech nebo výtahem. Cca 300 m od hotelu se nachází druhá písečná pláž Son Matias. Lehátka a slunečníky - za příplatek (cca 14 EUR/den/set).

Vybavení
Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa byl zrenovován v roce 2011 a 2017 (včetně pokojů). Recepce, lobby se 3 výtahy, hlavní restaurace Orquidea, bary: hlavní bar a bar u bazénu; směnárna, půjčovna aut, kadeřnictví a prádelna (za příplatek). Bazén s brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky - zdarma (vratná záloha 20 EUR).

Pokoje 
Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa nabízí 184 standardních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (cca 20 m²). Pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), satelitní TV, minibarem (doplněným jednou za pobyt) a trezorem (za poplatek cca 20 EUR/týden). Všechny pokoje mají balkony s nábytkem (stůl a židle). Dětská postýlka - na potvrzení. Za příplatek výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci Orquidea. Několikrát týdně tematické večeře a live cooking. K obědu a večeři je vyžadováno formální oblečení - dlouhé kalhoty a plné boty. Mezi jídly je k dispozici občerstvení v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jsou servírovány v hlavním baru Salon a Las Olas u bazénu.

Sport a zábava
Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa organizuje (v červenci a srpnu) mezinárodní animace pro děti i dospělé: večerní show, mini disko, aqua aerobik, hry a zábavu. V areálu hotelu je k dispozici miniklub pro děti ve věku od 4 do 12 let. V hotelu je mimo jiné: stůl na hraní kulečníku a stolního tenisu, wellness centrum s finskou saunou a nabídkou ošetření obličeje a těla (za příplatek). Navíc cca 3 km od hotelu se nachází golfové hřiště (vstup za poplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích Wi-Fi - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.bahia-principe.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 3,30 EUR/osoba/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Ideální nabídka pro rodiny s dětmi, které očekávají odpočinek v oblíbeném letovisku, ale i pro páry a skupiny přátel, kteří chtějí využívat kouzlo místních klubů, barů a diskoték. Hotel Bahia Principe Sunlight Coral Playa je ceněn za skvělé služby a dobrý poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Velké plus za krásnou polohu na kopci včleněném do písečných pláží.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Španělska.JinéŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca
Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.Výlety v okolíKOLEM OSTROVA "VUELTA A LA ISLA" - cena cca 80 EUR
Trasa vede přes zemědělské vesnice a města pohoří Sierra de Tramuntana. Na cestě se zastavíme ve městě Inca, které je známé svými koženými výrobky. Ocitneme se mezi olivovníky a směřujeme do Mariánského útočiště v LLucu. Po asi 40 minutové přestávce přejedeme podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce projížďka podél pobřeží Mallorky do Puerto de Soller nebo-li "zlatého údolí". Následuje výlet starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přesedneme na vlak postavený v roce 1912, který nás přes hory a údolí sveze 13-ti tunely na okraj města Palma.


JESKYNĚ - cena cca 44 EUR
Výlet do jeskyní povede Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíme největší jeskyně na Mallorce, jež jsou mistrovskými díly přírody, charakteristické krásnými krápníkovými útvary. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.


ALCUDIA A FORMENTOR - cena cca. 52 EUR
Výlet na severní pobřeží Mallorky. Před polednem návštěva tradičního trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensa, kde nás čeká volný čas na pláži, následuje plavba lodí do zálivu Formentor. Na jeho konci jízda autobusem k mysu Formentor, nejvzdálenějšího ostrova na Mallorce, odkud se táhne jeden z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře.


PALMA A VALLDEMOSSA - cena cca 54 EUR
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později dojdeme Královskými zahradami do katedrály. Při procházce v gotickém starém městě Palma uvidíme budovu radnice, nádherné terasy, Staroměstské náměstí a kostel sv. Michaela. Odpoledne unikneme rušnému městu do pohádkového města Valldemosa, malebně položeného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský klášter, místa ve kterých žil Chopin, následuje 15 minutový koncert v paláci Sancho. Později během nejméně jedné hodiny volného času vyzkoušíme typické likéry Mallorky zdarma. Výlet pro klienty hotelů umístěných na východě a severu ostrova.


MARINELAND - cena cca 43,50 EUR
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nová podívaná s vystoupením delfínů, mořských lvů a překvapivá přehlídka papoušků a dalších vícebarevných ptáků.


AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR
Výlet určený klientům na východ od ostrova (bez průvodce v polštině). Lístky zahrnují návštěvu největšího oceánia ve Španělsku, případně volný čas v hlavním městě.


AQUARIUM - cena cca 25 EUR
VSTUPENKA do největšího oceánia v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Dodatkové strakce pro nejmladší.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.SezónnostHlavní turistická sezóna je ve Španělsku obvykle od 1.7. do 31.8.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.