Gran Canaria aktivně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Gran Canaria
Název ubytování Gran Canaria aktivně!
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 18 782 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování
Tříhvězdičkové hotely nacházející se mimo navštěvovaná města.

Pokoje
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ve třílůžkovém pokoji je obvykle manželská postel a jedno lůžko jako přistýlka. Všechny pokoje mají koupelnu, pokoje často s telefonem a klimatizací.

Vybavení
Na místě v hotelu restaurace a bar.

Strava
Snídaně a podávané večeře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramGran Canaria - kontinent v kostce • Las Palmas - největší město Kanárských ostrovů • malebná vesnice Teror • Barranco de Guayadeque - stále zelená rokle • trekking k Roque Nublo • offroad džípy • luxusní Meloneras a kurz vaření španělských lahůdek • pro zájemce jízda na koni, plachtění a potápění • malé skupiny do 25 osob • možnost prodloužení pobytu na ostrově Gran Canaria!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na ostrov Gran Canaria. Transfer do hotelu. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Po snídani přejezd a prohlídka Las Palmas - hlavního města ostrova Gran Canaria a největšího města celého souostroví: Vegueta - historického starého města s domem-muzeem Kryštofa Kolumba a katedrálou sv. Anny, čtvrti Santa Catalina s nejkrásnější městskou pláží Španělska - Playa Las Canteras, fakultativně vstup do moderního oceanária Poema del Mar (cena cca 25 EUR/os.). Ti, kteří nemají zájem o návštěvu oceanária, mají volný čas (cca 1,5 hodiny). Následně navštívíme vizitku ostrova - Teror, nejkrásnější město Gran Canaria skryté mezi zelenými horami centra ostrova. Uvidíme také úžasnou Calderu de Bandama - největší sopečný kráter na celém ostrově, který budeme obdivovat z vyhlídkového místa Pico de Bandama. Přejezd do Guayadeque - nejkrásnější, stále zelené ostrovní rokle - návštěva skalních domů. Večeře v jedné ze skalních jeskyní (v ceně, nápoje za příplatek). Návrat do hotelu, přenocování.

Den 3
Po snídani se vydáme na výlet do srdce Gran Canarie, na nejvyšší hory ostrova. Zastavíme se na několika úchvatných vyhlídkových místech. Následně nás čeká trekking nejkrásnější stezkou na ostrově - k majestátnímu monolitu Roque Nublo (vzdálenost cca 7 km, čas trekkingu cca 4 hodiny, výškový rozdíl cca 250 m). Oběd (za příplatek) v jedné z horských vesnic v okolí Tejedy. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 4
Snídaně. Den určený k odpočinku, koupání a opalování. Pro zájemce (za příplatek) výlet do „Kanárských Benátek“ - přístavního města Puerto de Mogan; procházka tímto nejkrásnějším letoviskem ostrova. Na místě jsou k dispozici tři atrakce (možnost výběru): výlet ponorkou (cena cca 32 EUR/os.), potápění s polsky mluvícím instruktorem (cena cca 85 EUR/os.) nebo plavba jachtou pod plachtami, s možností získání prvních zkušeností v plachtění (cena cca 60 EUR/os.). V Puerto Mogan si lze také odpočinout a relaxovat v jedné z půvabných kaváren na pobřeží oceánu. Návrat do hotelu. Večeře a přenocování.

Den 5
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) expedice džípy do skrytých zákoutí Gran Canarie, ke kterým se autobusem nedá dostat. Uvidíme slavné přehrady a vedle nich vodní nádrže, které připomínají Mořské oko. Projedeme divokými roklemi a uvidíme, proč jsou hory Gran Canarie srovnávány se Skalistými horami. Navštívíme malé vesnice, kde žijí Kanárci téměř odříznutí od světa. Na zpáteční cestě nás čeká jako bonus atrakce jiného druhu - safari na velbloudech! Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 6
Po snídani přejezd do luxusního letoviska Meloneras, kde vás zveme k účasti na kurzu vaření, během kterého se za pár hodin seznámíme s tajemstvím nejznámějších španělských jídel! Experti Greenpoint Cooking Academy ukážou jak připravit lahodnou studenou polévku gazpacho, nejznámější kanárskou svačinu - brambory papas arrugadas a paellu původem z Valencie. Vyvrcholením kurzu bude společný oběd obsahující vlastnoručně připravovaná jídla. Návrat do hotelu, volný čas, večeře a přenocování.
 
Den 7
Snídaně. Den určený k odpočinku, koupání a opalování. Pro zájemce: jízda na koni přes kanárskou provincii, mezi sopečnou krajinou s výhledem na duny v Maspalomas (cena cca 55 EUR/os.) nebo návštěva jednoho ze dvou zábavních parků na jihu ostrova Gran Canaria - Palmitos (zoologicko-botanická zahrada s ukázkami delfínů, papoušků a dravých ptáků - cena cca 31 EUR/os.) nebo Aqualand (aquapark, cena cca 30 EUR/os.).

Den 8
Po snídani vystěhování. Transfery:
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a odlet do Polska. 
- klienti pokračující v pobytu na ostrově Gran Canaria - transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).
 
Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Gran Canarii služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu (mimo jiné vstupné, spropitné, rezervační poplatky atd.) ve výši cca 135 EUR/os. - povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě. Balíček nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu a jiné osobní výdaje.  
 
Název zájezdu v polském jazyce: Aktywuj się na Gran Canarii!
Kód zájezdu: GNAJinéNa Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vyhřívání hotelových bazénů, která připadá pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.