gran Canaria, Fuerteventura a Tenerife - Kanárská trojka

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Název ubytování gran Canaria, Fuerteventura a Tenerife - Kanárská trojka
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 25 593 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování
Tříhvězdičkové hotely se nacházejí mimo navštěvovaná města.

Vybavení
Na místě v hotelu restaurace a bar.

Pokoje
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ve třílůžkovém pokoji se obvykle nachází manželská postel a samostatné lůžko jako přistýlka. Všechny pokoje mají koupelnu, často s telefonem a klimatizací.

Strava
Snídaně a podávané večeře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramTři největší z Kanárských ostrovů: Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura • Las Palmas - kosmopolitní hlavní město souostroví • „kanárské Benátky“ • nejkrásnější pláže • tajemná vila nacistického architekta Gustava Wintera • malá „Sagrada Família“ • továrna na výrobu medového rumu • Národní park El Teide • malé skupiny do 25 osob • pro zájemce týdenní pobyt na ostrově Gran Canaria!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na ostrov Gran Canaria. Transfer do hotelu. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Snídaně. Následně přejezd a prohlídka Las Palmas - hlavního města ostrova Gran Canaria a největšího města celého souostroví: Vegueta - historického starého města s domem-muzeem Kryštofa Kolumba a katedrálou sv. Anny, čtvrti Santa Catalina s nejkrásnější městskou pláží Španělska - Playa Las Canteras. Následně zastávka v malebné osadě Puerto de las Nieves, která je známá díky nejlepším rybám a mořským plodům na ostrově, oběd na vlastní náklady. Přejezd nejefektivnější trasou celé Gran Canarie - panoramatickou silnicí GC-200 vedoucí z Agaete do El Risco, s úchvatným výhledem na pobřežní útesy. Zastávka u Los Azulejos - jedinečné skály s neobvyklým mnohobarevným zbarvením. Den zakončíme v „kanárských Benátkách“ - v přístavním městečku Puerto de Mogan, procházka tímto nejkrásnějším letoviskem ostrova v paprscích zapadajícího slunce. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 3
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek). Možnost využití fakultativních výletů (za poplatek) - perfektním doplňkem návštěvy Kanárských ostrovů bude kurz vaření „Španělské chutě“ (cena: cca 69 EUR/os.). Doporučujeme také návštěvu jednoho ze tří slavných zábavních parků na Gran Canarii - Poema del Mar (nejmodernější oceanárium ve Španělsku, cena cca 25 EUR/os.), Palmitos (zoologicko-botanická zahrada s představeními delfínů, papoušků a dravých ptáků, cena cca 31 EUR/os.) nebo Aqualand (aquapark, cena cca 30 EUR/os.).
 
Den 4
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem (cca 3 hodiny) na ostrov známý díky nejkrásnějším plážím souostroví - na Fuerteventuru. Výlet vany na divoký a drsný jih, na nedotčenou, 14 km dlouhou pláž Cofete, která je chráněna majestátními horami. Navštívíme také nejzáhadnější budovu Fuerteventury - vilu Gustava Wintera, která podle dodnes kolující legendy měla být tajnou zásobovací základnou pro německé ponorky a tajným úkrytem nacistických generálů (údajně ji navštívil sám Adolf Hitler). Čas na oběd (na vlastní náklady a za poplatek). Návrat na Morro Jable, nalodění a návrat trajektem na ostrov Gran Canaria. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 5
Po snídani odjezd na prohlídku severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Návštěva městečka Arucas, známého díky novogotickému kostelu sv. Jana, nazývanému „malou Sagradou Família“. Navštívíme také továrnu na výrobu medového rumu Arehucas - v lihovaru se seznámíme s tajemstvím výroby tohoto vlajkového alkoholu Kanárských ostrovů. Následně přejezd do okouzlujícího Firgas, kde se nachází zdroj o něco zdravějšího „pití“ - léčivé vody, kterou pijí na všech ostrovech souostroví. Navštívíme také vizitku ostrova - Teror, nejkrásnější město ostrova Gran Canaria, s typickými kanárskými budovami. Sníme také tradiční kanárský oběd v jedné z místních restaurací (v ceně). Následně pojedeme na nejvyšší hory Gran Canarií, kde zastavíme na krásných vyhlídkových místech a uvidíme nejdůležitější symbol ostrova - majestátní skálu Roque Nublo. Návrat přes město Fataga do hotelu. Večeře a přenocování.

Den 6
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem na největší ostrov souostroví - Tenerife. Panoramatická prohlídka moderního hlavního města Santa Cruz. Přejezd nejkrásnější trasou Tenerife - Cumbre Dorsal borovými lesy na nejvyšší vrchol Španělska - sopku El Teide (3718 m. n. m.). Následně nás čeká návštěva Parque Nacional El Teide, který je nejnavštěvovanějším národním parkem ve Španělsku a nejdůležitější atrakcí Kanárských ostrovů. Projdeme se měsíční krajinou u slavných skalních formací Roques de Garcia. Následně přejezd do „kanárského Machu Picchu“ - do vesnice Masca visící nad roklí, považované za jednu z nejkrásnějších osad na světě. Masca je také známá díky nejchutnějším sýrům na Tenerife, které zde doporučujeme ochutnat teplé s palmovým medem a typickými omáčkami mojo. Volný čas na procházku a na oběd (na vlastní náklady a za příplatek). Následně přejezd do Mirador de Garachico, kde shora uvidíme město zaplavené sopečnou lávou. Návrat severní stranou ostrova do Santa Cruz, nalodění, plavba trajektem na ostrov Gran Canaria. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.
 
Den 7
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek). Pro zájemce možnost využití fakultativních výletů - doporučujeme plavbu jachtou (cca 69 EUR/os.), výlet za poznáním krajiny „Tajemství Gran Canarie“ - počet míst je omezen - (cena cca 39 EUR/os.), potápění s polsky mluvícím instruktorem (cena cca 85 EUR/os.) nebo safari džípy po skrytých zákoutích ostrova (cena cca 56 EUR/os.).

Den 8
Snídaně a vystěhování. Transfery:
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a odlet do Polska. 
- Klienti pokračující v pobytu na Gran Canarii - transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Gran Canarii služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu (mimo jiné vstupné, spropitné, rezervační poplatky atd.) ve výši cca 70 EUR/os. - povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě. Balíček nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu a jiné osobní výdaje.  

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Kanárské ostrovy!

Název zájezdu v polském jazyce: Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa - Kanaryjski Trójpak
Kód zájezdu: GFTSezónnostNa Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vyhřívání hotelových bazénů, která připadá pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.