Krásy Andalusie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Malaga, Andalusie
Název ubytování Krásy Andalusie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 31 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

8denní poznávací okruh
Málaga - Gibraltar - Marbella - Ronda - Cádiz - Sevilla - Córdoba - Granada - Nerja - Costa del Sol
Program zájezdu
1. den: Praha - MálagaOdlet z Prahy do Málagy. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Málagy, ubytování a večeře.
2. den: GibraltarSnídaně. Odjezd podél pobřeží k Gibraltaru, okružní jízda po gibraltarské skále „Rock Tour“ s návštěvou jeskyní Sv. Michala a Opičí nory, volný čas v centru města k bezcelním nákupům. Při cestě zpět zastávka ve známém milionářském letovisku Marbella, prohlídka historického centra – Pomerančovníkové náměstí, promenáda se sochami od Salvadora Dalího, luxusní přístav Puerto Banús. Odjezd na ubytování, večeře v hotelu.
3. den: Ronda, CádizSnídaně. Odjezd do města Ronda - tzv. Královna bílých vesnic - „Pueblos blancos“, romantické město postavené ve skalní rozsedlině, dominantou města je impozantní most Puente Nuevo a nejstarší býčí aréna ve Španělsku. Po obědě přejezd do nejstaršího evropského města Cádizu – panoramatická okružní jízda, návštěva sklípků a ochutnávka slavného andaluského vína Sherry. Ubytování v okolí Cádizu, večeře.
4. den: SevillaSnídaně, odjezd do hlavního města Andalusie – Sevilly, prohlídka města s návštěvou největší gotické katedrály na světě s hrobem Kryštofa Kolumba a zvonicí La Giralda, volný čas s možností prohlídky nejstaršího evropského královského paláce Real Alcázar, Indického archivu a židovské čtvrti Santa Cruz, panoramatická projížďka parky Marie Luisy – dějištěm Iberoameriské výstavy 1929, se zastávkou na Plaza Espana. Ubytování v Seville nebo okolí, večeře .
5. den: CordóbaSnídaně. Odjezd do Córdoby, prohlídka historického jádra města (jedinečná „mešito-katedrála“, Alcázar katolických králů, židovská čtvrť „judería“ s jedinou dochovanou synagogou v Andalusii, květinové uličky a patia, Římský most), volný čas. Odpoledne odjezd do Granady nebo do jejího okolí, ubytování a večeře.
6. den: GranadaSnídaně. Prohlídka nejnavštěvovanější památky Španělska - palácového města Alhambra (paláce Nazarí, palác Karla V., zahrady a letohrádek Generalife - vstup do Alhambry v ceně, vstupenka musí být vystavena na jméno návštěvníka, je nevratná a nepřenosná - u zakoupení zájezdu nutné zadat číslo OP nebo pasu, který klient v Alhambře předloží), procházka historickým centrem Granady – katedrála a královská kaple, arabská čtvrť Albaicín, volný čas. Odjezd do andaluské bílé vesničky Nerja na pobřeží Costa del Sol (krátká prohlídka). Ubytování v oblasti Costa del Sol, večeře.
7. den: snídaně. Celodenní volno na pobřeží Costa del Sol, možnost koupání. Večeře v hotelu
8. den: Snídaně. Volný čas do transferu na letiště, odlet do Prahy.
Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Změna programu vyhrazena. Na vyžádání lze ubytovat 3. osobu na přistýlce (sleva ) • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny, kromě těch vypsaných v odstavci cena zájezdu zahrnuje. Doporučujeme počítat s částkou cca 50 EUR na vstupy. Pořadí prohlídek jednotlivých měst bude upraveno v závislosti na disponibilitě vstupenek do Alhambry.  Minimální počet účastníků je 15 osob.
V ceně zájezdu je zahrnuto: leteckou přepravu v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků: Praha-Málaga-Praha, transfer letiště-hotel-letiště v cíli zájezdu, 7 nocí s polopenzí ve 3* hotelech, dopravu klimatizovaným autokarem během programu zájezdu, prohlídky dle programu: výlet minibusem na skály Gibraltaru, katedrála v Seville, mešita v Córdobě, sklípek a ochutnávka Sherry,  vstup do Alhambry (upozorňujeme, že pokud nebude dodáno číslo dokladu 2 měsíce před odletem, klient nebude mít vystavenou vstupenku do Alhambry a nebude možné ji později vystavit !!!) služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, služby místního průvodce dle potřeby, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
V ceně zájezdu není zahrnuto: ostatní vstupy, doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na našich webových stránkách nebo u svého prodejce), fakultativní služby, místní taxy splatné v místě, spropitné.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.