Poznáváme Andalusii

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Malaga, Andalusie
Název ubytování Poznáváme Andalusii
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 27 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

8denní poznávací okruh
Málaga - Gibraltar - Sevilla - Córdoba - Granada 
Program zájezdu
1. den: Praha - MálagaOdlet z Prahy do ­Málagy, transfer do hotelu na Costa del Sol, ubytování, večeře, nocleh.
2. den: GibraltarSnídaně, odjezd podél pobřeží na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, procházka městem, nákupy na pěší zóně, výlet místními autobusy na skály Gibraltaru – nejjižnější bod Gibraltaru Europa Point s vyhlídkou na Afriku, návštěva jeskyní Sv. Michala a nejslavnějších obyvatelů Gibraltaru - opiček makaků bezocasích. Odpoledne návrat do hotelu.
3. den: SevillaSnídaně, celodenní výlet do andaluské metropole Sevilly – panoramatická jízda parky Marie Luisy, dějištěm Iberoamerické výstavy z roku 1929, se zastávkou na Plaza Espaňa. Prohlídka historického centra města s největší gotickou katedrálou na světě a její dominantou - zvonicí Giralda a hrobem Kryštofa Kolumba, královský maurský palác Real Alcázar, Zlatá věž, židovská čtvrť Santa Cruz s romantickými uličkami a náměstíčky plnými pomerančovníků, v pozdních odpoledních hodinách návrat na pobřeží Costa del Sol.
4. den: možnost fakultativního výletu do RondySnídaně: volný den na pobřeží Costa del Sol nebo fakultativně výlet do Rondy.
5. den: CordóbaSnídaně, celodenní návštěva Córdoby, slavnou historii města připomíná Římský most, mešita, v jejímž středu se nalézá křesťanská katedrála, královský palác Alcázar, jenž se chlubí nádhernými zahradami. Čeká nás procházka spletitými uličkami židovské čtvrti s typickými „květinovými“ ulicemi a maurskými patii. V odpoledních hodinách návrat na pobřeží Costa del Sol.
6. den: GranadaPo snídani odjezd do Granady, prohlídka města s místním průvodcem: katedrála, královská kaple s hroby katolických králů Ferdinanda a Isabely, nejstarší část Granady, maurská čtvrť Albaicín s vyhlídkou San Nicolas, palácové město Alhambra se zahradami a letohrádkem Generalife (vstup do Alhambry v ceně, vstupenka musí být vystavena na jméno návštěvníka, je nevratná a nepřenosná - u zakoupení zájezdu nutné zadat číslo OP nebo pasu, který klient v Alhambře předloží). Návrat do hotelu, nocleh.
7. den: možnost fakultativního výletu do MarokaSnídaně, individuální volno s možností koupání nebo fakultativně výlet do Maroka (nutný cestovní pas).
8. den: Málaga - Prahatransfer na letiště do Málagy, odlet do Prahy.
Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Změna programu vyhrazena. Na vyžádání lze ubytovat 3. osobu na přistýlce (sleva ) • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny, kromě těch vypsaných v odstavci cena zájezdu zahrnuje. Doporučujeme počítat s částkou cca 80 EUR na vstupy. Pořadí prohlídek jednotlivých měst bude upraveno v závislosti na disponibilitě vstupenek do Alhambry.  Minimální počet účastníků je 15 osob.
V ceně zájezdu je zahrnuto: leteckou přepravu v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků: Praha-Málaga-Praha, transfer letiště-hotel-letiště v cíli zájezdu, 7 nocí s polopenzí ve 3* hotelu, dopravu klimatizovaným autokarem během programu zájezdu, prohlídky dle programu (bez vstupů), vstup do Alhambry (upozorňujeme, že pokud nebude dodáno číslo dokladu nejpozději 1 měsíc před odletem, klient nebude mít vystavenou vstupenku do Alhambry a nebude možné ji později vystavit !!!) , výlet na skály Gibraltaru, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce,  povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.Poznámka: možnost výletů z programu (platba u průvodce v EUR) - Výlet do Maroka cca 140 EUR, výlet Královská cesta (Caminito del Rey) cca 65 EUR, Ronda cca 65 EUR. Minimální počet účastníků pro konání výletů je 15 osob. (česky mluvící průvodce)
V ceně zájezdu není zahrnuto:  doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na našich webových stránkách nebo u svého prodejce), fakultativní služby, místní taxy splatné v místě, spropitné.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.