Prodloužený letecký víkend v Madridu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Madrid
Název ubytování Prodloužený letecký víkend v Madridu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 14 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1návštěva hlavního města Španělska za dobrou cenuVýhody nabídky 2atraktivní pěší okruh s průvodcem v ceněVýhody nabídky 3zajímavé fakultativní výletyProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Madridu, transfer do hotelu, ubytování, volno, nocleh.
2. den: Snídaně, polodenní pěší prohlídka po Madridu s průvodcem, během které uvidíte některá nejzajímavější místa této španělské metropole, mj. náměstí Plaza Mayor, bránu Puerta del Sol, katedrálu, exteriéry královského paláce Palacio Real, Cervantesův památník a trh Mercado de San Miguel. Po prohlídce města následuje volno, které lze využít k další procházce po městě, k nákupům nebo k návštěvě galerie El Prado. V rámci volna je možnost fakultativního výletu s prohlídkou paláce El Escorial. Nocleh v hotelu.
3. den: Snídaně, individuální volno. Možnost fakultativního výletu do Toleda -prohlídka města mj. katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca, dle časových možností návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky). Odjezd zpět do Madridu. Nocleh v hotelu.
4. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.Cena zahrnuje- leteckou přepravu Praha-Madrid-Praha včetně tax a příplatků - 3 noclehy se snídaní v hotelu *** - transfer z letiště do hotelu a zpět - služby průvodce - polodenní pěší prohlídku Madridu - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.InformaceFakultativní služby: - polodenní výlet El Escorial 990 Kč - výlet do Toleda 1690 Kč - příplatek za jednolůžkový pokoj 4.290 Kč Informace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Minimální počet účastníků pro realizaci fakult. výletů je 15 osob. Doporučujeme počítat s částkou cca 50,- EUR na vstupy. Změna programu a letového řádu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje:  - vstupy včetně vstupů během fakultativních výletůTip z okolí
NEPUBLIKOVAT (V NOVĚJŠÍ ŠABLONĚ) Madrid si turistu získá už za jediný víkend Madridu možná chybí půvab Paříže, slavnostní vážnost Říma či evropská rozvážnost Barcelony, zato je ale srdcem celého Španělska. Jeho kouzlo se točí kolem dvou extrémů, je to kultovní město, známé svým kulturním životem, a současně o něm panuje představa, že se tam všem dobře daří a lidé jen popíjejí a hýří, i když to tak úplně není.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.