Španělsko – Andalusie – Zrušeno

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Andalusie
Název ubytování Griego Mar
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 21 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos - Córdoba - Dolmen de Viera - Ronda - Gibraltar - Granada - Sevilla - Málaga. HOTEL**** s polopenzí formou bufetu + NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!!

Popis ubytování

Ubytování:7x ubytování v hotelu**** (2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén) s polopenzí formou bufetu. NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!!Cena zahrnuje:CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:
- letenku Praha - Málaga - Praha
- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo
- dopravu klimatizovaným autokarem
- 7x ubytování v hotelu Griego Mar**** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén; internet prostřednictvím Wi-Fi)
- 7x polopenzi (bufet) včetně nápoje (pivo, víno, nealko)
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění 34,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč)
- doporučená částka na vstupné: cca 120,- € + lodní výlet do Tangeru cca 70 €
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- ČASOVÁ SLEVA při záloze 30% (akce platí do 31.1.2020) = -700,- Kč
- ČASOVÁ SLEVA při záloze 30% (akce platí do 29.2.2019) = -500,- Kč
- komplexní pojištění = 306,- Kč (podzimní termín)
- komplexní pojištění = 272,- Kč (jarní termín)
- 1-lůžkový pokoj = 3.900,- Kč
Podrobnosti k zájezdu naleznete zde : http://andalusie.name/

Program zájezdu

1. den: přílet, TORREMOLINOS

Odlet z Prahy do Málagy v cca 18 hod. (jarní termín v cca 10.30 hod.) Transfer na ubytování do letoviska TORREMOLINOS (cca 15 min.) s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

2. den: SEVILLA - Giralda, Alcázar, Judería

Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu " perla Andalusie". Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity - Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka Alcázaru, někdejší rezidence emírů, katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.

3. den: Ronda

Cesta pohořím Serranía de Ronda do "bílého" města RONDA, rozděleného 100 m hlubokým kaňonem řeky Guadalevín. Návrat na ubytování.

4. den: GIBRALTAR

Návštěva jednoho z nejjižnějších cípů Evropy - GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování. Možnost zhlédnutí večerního vystoupení flamenka v uměle vybudované jeskyni nedaleko ubytování. Nocleh.

5. den: volný den u moře

Odpočinek u moře v místě pobytu. Se sousedními středisky je letovisko spojené pěší promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Možnost levné dopravy vlakem do Málagy a zpět. Fakultativně výlet lodí z Tarify do marockého TANGERU (bez českého průvodce). Nocleh.

6. den: CÓRDOBA

Zastávka u nádherných dolmenů DOLMEN DE MENGA (UNESCO), který lze obdivovat i zevnitř a DOLMEN DE VIERA. Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.

7. den: GRANADA - Alhambra

Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega s vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.

8. den: MÁLAGA, odlet

Dopoledne koupání v moři nebo hotelovém bazénu. Prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami. Večer transfer na letiště.

9. den: přílet v 1:30 hod.

Přílet do Prahy cca 01.30 hod. (jarní termín odlet z Málagy již 8. den v cca 07 hod.; prohlídka Malagy bude realizována 1. den zájezdu) Pořadí jednotlivých dní se může měnit.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Na jihu Španělska se pyšní městečkem postaveným pod skalním převisem Ačkoliv má andaluské město Setenil de las Bodegas pouhé tři tisíce obyvatel, je v hledáčku mnoha zvědavých turistů. Aby ne, vždyť je ukryté pod obrovským skalním útvarem, který řadě tamních domečků nahrazuje střechu.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.