Španělsko - Costa del del Azahar, Oropesa del Mar

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Valencie
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 14 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Monaco, Valencie, Barcelona, středověká města, ochutnávky a degustace, přírodní zajímavosti, koupání, Fiesta - sváteční oslavy na počest patronky Oropesy del Mar - Panny Marie Trpělivé

Popis dopravy:
z Brna nebo z Mikulova


Další nástupní místa za příplatek: 190 Kč (Velká Bíteš, Vyškov), 240 Kč (Blansko, Prostějov, Velké Meziříčí), 290 Kč (Boskovice, Jihlava, Letovice, Olomouc, Přerov), 340 Kč (Hranice na Moravě, Kroměříž, Svitavy), 390 Kč (Nový Jičín, Uherské Hradiště, Vysoké Mýto, Zlín), 440 Kč (Frýdek-Místek, Pardubice), 490 Kč (Hradec Králové, Ostrava, Praha)

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Brna cca ve 14 hod., přejezd do Francie.

2. den

Ráno příjezd do Monaka, knížecí palác, katedrála, Monte Carlo, světoznámé kasino, trať Formule 1, japonské zahrady. Odpoledne ubytování v oblasti Nice.

3. den

V pozdních odpoledních hodinách příjezd na ubytování do letoviska Oropesa del Mar.

4. den

Individuální program – příp. účast na oslavách Fiesta v historickém centru nebo fakultativní výlet do okolí (Oropesa del Mar - historické centrum, naučná stezka).

5. den

Výlet do jednoho z nejkrásnějších středověkých měst na východním pobřeží Španělska. V bývalém královském městě Morella, obehnaném 2 km dlouhým hradebním opevněním, navštívíme hrad s vyhlídkou do okolí a kostel Nejsvětější Panny Marie.

6. den

Celodenní výlet do Valencie. Prohlídka historického centra města, brána Torres de Serranos, palác Borgiů (Parlament), Bazilika Panny Marie, katedrála, vystoupáme na zvonici El Miguelete, navštívíme největší španělskou tržnici Mercado Central. Odpoledne návštěva největšího mořského parku v Evropě Oceanogràfic. 9 pavilónů, 500 živočišných druhů, vystoupení cvičených delfínů.

7. den

Výlet do letoviska Benicasim s návštěvou výrobny karmelitánských likérů a vín a výjezd do pohoří Sierra de los Santos s přírodní rezervací Desierto de las Palmas a klášterem Bosých karmelitánů.

8. den

Půldenní výlet do letoviska Peñiscola. Staré město s monumentálními hradbami, středověkým papežským hradem z počátku 14.stol, místem natáčení filmu El Cid nebo 6. řady seriálu Hra o trůny. Fakultativně plavba lodí kolem poloostrova. Cestou do letoviska možnost zastávky v největším obchodu s keramikou v oblasti.

9. den

Dopoledne ukončení ubytování v Oropese, cesta zpět, zastávka v Barceloně, hlavním městě Katalánska. Celodenní prohlídka města + osobní volno, večer odjezd zpět do ČR.

10. den

Ve večerních hodinách příjezd do Brna Program jednotlivých dní během pobytu v Oropesa del Mar se může upravovat v závislosti na místních podmínkách, počasí, příp. změnách svátečního programu oslav.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.