Tenerife - Fly and Drive

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Tenerife
Název ubytování Tenerife - Fly and Drive
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 23 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníZajišťujeme STYLOVÉ UBYTOVÁNÍ v tradičních vilách na klidnějších venkovských místech.

Santiago del Teide - La Casona del Patio ****
Oficiální web: https://ginestarhotels.com/

Los Realejos - Hotel Rural Casablanca **+
Oficiální web: https://hotelruralcasablanca.es/

Guimar - Hotel Rural Finca Salamanca ***
Oficiální web: https://www.hotel-fincasalamanca.com/

Pokud nebudou ve vámi vybraném termínu výše uvedené hotely dostupné, nabídneme vám ubytování v podobných hotelech. Ubytování zajistíme i v jiné kategorii hotelů.

Popis lokality ubytování

PopisTenerife je atraktivní i pro návštěvníky, které láká spíše poznání a turistika než pasivní odpočinek u moře. Námi nabízený zájezd se může uskutečnit kdykoliv si budete přát, stačí 2 spolucestující. Úpravy dle vašich přání samozřejmě lze.PolohaDen 1: Santiago del Teide
Přílet na Tenerife. Zapůjčení auta na letišti, přejezd do Santiago del Teide (cca 50 km) u západního pobřeží. Ubytování, odpočinek po letu.

Den 2: Santiago del Teide (snídaně)
Turistika v oblasti: skalní útesy Los Gigantes padající kolmo do moře až z výšky 800 m n.m. (cca 15 km od hotelu) - vyhlídkové lodě, soutěska Masca (cca 5 km od hotelu). Nocleh ve stejném hotelu.

Den 3: Los Realejos (snídaně)
Přejezd k severnímu pobřeží do oblasti Puerto de la Cruz. Ubytování. Tento den můžete absolvovat např. návštěvu Loro Parque (cca 20 km od hotelu), krásné ZOO, která patří k největším atrakcím na Kanárských ostrovech (představení kosatek).

Den 4: Los Realejos (snídaně)
Turistika v nedalekém NP Teide (přírodní dědictví UNESCO), kde se nachází nejvyšší hora Španělska (3.718 m n.m.) - možnost výjezdu lanovkou. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 5: Los Realejos (snídaně)
Dnešní den věnujte procházkám po letovisku se starobylým jádrem Puerto de la Cruz a šlechtickém městečku La Orotava. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 6: Guimar (snídaně)
Vydejte se přes východní část Tenerife, kde se musíte zastavit v městě San Cristobal de la Laguna (památka UNESCO) a v případě zájmu také v hlavním městě ostrova Santa Cruz de Tenerife (Přírodní muzeum, nákupní zóna Calle Castillo), až na jihovýchodní část do Guimar. Ubytování.

Den 7: Guimar (snídaně)
Turistika v oblasti: stupňovité kamenné pyramidy v Guimar (+ výstava modelů prehistorických lodí), přírodní rezervace Malpais - lávové pole v blízkosti pobřeží se sopečným kuželem Montana Grande, hlavní poutní místo Kanárských ostrovů Bazilika Panny Marie ve městě Candelaria. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 8: Guimar (snídaně)
V dopoledních hodinách check-out z hotelu, odjezd na letiště, vrácení vozu a odlet zpět do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.