Tenerife - horská turistika

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 28 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Největším a nejpestřejším z Kanárských ostrovů (Španělsko)

Program zájezdu

6. den

Odpočinkový den – možnost individuální procházky v Puerto de la Cruz, návštěva místní botanické zahrady nebo krásné zoologické zahrady Loro Parque, která bývá označována za jednu z nejkrásnějších ZOO na světě.

7. den

Výstup na vyhlídkový vrchol El Sombrero (2405 m) na hraně kaldery s výhledy na celou kalderu, sopku Teide i jižní část ostrova. Při dobré viditelnosti bývají vidět i okolní ostrovy La Gomera, La Palma, El Hierro a Gran Canaria. (5 hod, ↑500 m, ↓500 m)

8. den

Výlet kolem nejmladší sopky na Tenerife – Chinyero, která chrlila lávu naposledy v roce 1909 a vytvořila tak zajímavou lávovou krajinu, kterou již prorůstají mladé borovice. (5 hod, ↑450 m, ↓450 m)

9. den

Túra hřebenovým chodníkem Fortaleza vysoko nad soutěskou Masca s výhledy do údolí i na strmé pobřeží Atlantiku a na další Kanárské ostrovy La Gomeru a La Palmu (5 hod, ↑400 m, ↓400 m).

10. den

Výlet vyhlídkovou trasou nad útesy nejvýchodnější částí ostrova v pohoří Anaga k majáku. (5 hod, ↑800 m, ↓800 m). Odpoledne možnost koupání na nejkrásnější pláži Teresitas s bílým pískem dovezeným ze Sahary.

11. den

Návštěva města Candelaria s poutní katedrálou, ve které se skrývá černá Madona, případná prohlídka pyramid v Güímaru, koupání na pláži v El Médano. Přesun na letiště a odlet do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.