Tři Kanárské ostrovy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Název ubytování Tři Kanárské ostrovy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 33 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1.den

transfer z Ostravy do Katowic a odlet na Fuerteventuru, transfer na ubytování, večeře, 1. nocleh.

2. den

snídaně, volný den na Fuerteventuře, který je možno využít ke koupání a lenošení na krásných světlých plážích, omývaných tyrkysově zbarveným mořem, případně si zakoupit jeden z fakultativních výletů do tematického Národního parku Oasis Park nebo plavbu po moři Catamaran Magic, nebo výlet plachetnicí Velero Pedra Santaňa. Večeře, 2. nocleh.

3. den

snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky hovořícím průvodcem. Nejprve poznáte krásnou jihozápadní část ostrova – vesničku Pájara. Cesta pokračuje do městečka Betancuria (do roku 1834 hlavní město ostrova), kde navštívíte kostel, Muzeum umění Sacro a la Casa de Santa Maria (s promítnutím filmu o ostrově Fuerteventura), uvidíte z větší části dochované stavby ve stylu normandské gotiky 15. století. Na místní farmě Pepe můžete ochutnat různé druhy sýrů místní výroby. Výlet bude pokračovat směrem na jih přes vesničky Tefía a La Oliva do městečka Corralejo. V této bývalé rybářské vesnici, která je nyní i druhým největším prázdninovým střediskem ostrova, si prohlédnete národní park rozsáhlých písečných dun, které se zde vytvořily díky neustále vanoucím větrům z Africké Sahary, s překrásnými plážemi. Výlet končí návratem zpět na jih ostrova, do místa vašeho ubytování, večeře, 3. nocleh.

4. den

snídaně, odjezd autobusem do přístavu Corallejo a transfer lodí na Lanzarote do přístavu Playa Blanca. Odjezd na hotel, ubytování, večeře, 4. nocleh.

5. den

snídaně, odjezd na celodenní výlet ostrovem Lanzarote, který začnete prohlídkou severní části ostrova a městečka Thiche, dále navštívíte vesničku Guatiza k vyhlídce Mirador del Rio. Poté cesta vede přes údolí Valle de las mil Palmeras (údolí tisíce palem) středem ostrova přes bývalé hlavní město Teguise. Ve vinařské oblasti La Geria bude v jednom z místních sklípků ochutnávka vín a likérů s možností jejich nákupu. Další zastávkou bude Národní park Timanfaya, kde vás čeká prohlídka restaurace El Diablo s lávovým grilem, poté projížďka po vulkánech Národního parku Timanfaya. Trasa výletu pokračuje na západní pobřeží ostrova k vyhlídce na smaragdové jezírko uvnitř kráteru, kterou najdete v jedné z nejvyhlášenějších rybářských vesnic, El Golfo. Při cestě zpátky do hotelu si ještě prohlédnete celé západní pobřeží a největší solná pole ostrova Lanzarote Salinas de Janubio. Návrat do hotelu, večeře, 5. nocleh.

6. den

snídaně, volný den na Lanzarote, který můžete využít ke koupání v Atlantiku a odpočinku na místních plážích, případně si můžete zakoupit některý z fakultativních výletů, jako cestu lodí podél pobřeží Lanzarote, případně jízdu katamaránem po třech ostrovech – Graciosa, Montaňa Clara a Alegranza, večeře, 6. nocleh.

7. den

snídaně, odjezd na letiště v Arrecife a odlet na ostrov Tenerife, transfer na hotel, ubytování, večeře, 7. nocleh.

8. den

snídaně, volný den na Tenerife, možno využít buď k lenošení na plážích případně si zakoupit jeden z z nabízených fakultativních výletů (Loro Parque, lodní výlet kolem západního pobřeží ostrova, výlet na sousední ostrov La Gomera, případně si zakoupit výlet ponorkou do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa). Večeře, 8. nocleh.

9. den

snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky mluvícím průvodcem nabízí téměř všechna specifika ostrova. Návštěva středu ostrova a Národního parku Parque Nacional del Teide s možností vyjet lanovkou do cca 3 500 m n.m. na Pico del Teide (lanovka není v ceně zájezdu), sever přes údolí Orotava do historického centra města Puerto de La Cruz (asi 1 hod. zastávka k občerstvení nebo nákupům). Dále pokračuje podél severního pobřeží k Dračímu stromu v Icod de Los Vinos, a přes skály Los Gigantes a horskou vesničku Masca (cca 650 m n.m.) zpět na jih. Fakultativně možnost dokoupení obědu a lanovky za 27 EUR. Návrat na hotel, večeře, 9. nocleh.

10. den

snídaně, volný den na Tenerife, který je možno využít ke koupání a odpočinku ná plážích, případně si zakoupit jeden z nabízených fakultativních výletů (Loro Parque, lodní výlet kolem západního pobřeží ostrova, výlet na sousední ostrov La Gomera, případně si zakoupit výlet ponorkou do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa). Večeře, 10. nocleh.

11. den

snídaně, transfer na letiště Tenerife - Jih, odbavení a odlet do Katowic. Po příletu následuje transfer do Ostravy.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.