Tři Kanárské ostrovy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Název ubytování Tři Kanárské ostrovy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 35 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1.den

transfer z Ostravy do Katowic a odlet na ostrov Fuerteventura, transfer na ubytování, večeře, 1. nocleh.

2. den

snídaně, volný den na Fuerteventuře, který je možno využít ke koupání a lenošení na krásných světlých plážích, omývaných tyrkysově zbarveným mořem, případně si zakoupit jeden z fakultativních výletů do tematického Národního parku Oasis Park nebo plavbu po moři Catamaran Magic, nebo výlet plachetnicí Velero Pedra Santaňa. Večeře, 2. nocleh.

3. den

snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky hovořícím průvodcem. Odjezd z Corralejo přes Casa de los Coroneles a Iglesia de Nuestra Seňora de la Candelária do vesničky La Oliva. Cesta pokračuje do Parque de Rural de Betancuria přes zajímavé vesničky Tindaya, Tefia (Ecomuseo de la Alcogida). Dále průjezd přes nádherné vyhlídky Mirador de Morro Velosa až do bývalého malebného hlavního města Betancuria s pěknými uličkami a náměstím vyzdobenými květinami, prodejnou sýrů. Návštěva katedrály Iglesia Santa Maria se zlatým oltářem, Muzeum umění - Museo de Arte Sacro a Casa de Santa Maria (s promítnutím filmu o ostrově Fuerteventura). Můžete zde vidět z větší části dochované stavby ve stylu normandské gotiky 15. století. Naše cesta povede horami s vyhlídkami až do údolí s městečkem Pajara (kostel Iglesia de Nuestra Seňora de Regla s aztéckým průčelím). Přesuneme se přes La Pared ze západní části ostrova na jihovýchod do oblasti Costa Calma s nejpěknějšími písečnými plážemi ostrova např. Sotavento. Návrat přes střední a východní část ostrova do Corralejo, před kterým se nacházejí písečné duny vytvořené díky neustále vanoucím větrům z Africké Sahary. Návrat do hotelu, večeře, 3. nocleh.

4.den

snídaně, odjezd do přístavu v Corralejo a odjezd lodí na ostrov Fuerteventura do přístavu Playa Blanca, transfer na hotel, ubytování, večeře, Večeře, 4. nocleh.

5. den

snídaně, odjezd na celodenní výlet ostrovem Lanzarote, který začnete prohlídkou Jardin de Cactus u Guatiza. Cesta vede zvláštní krajinou do úchvatné jeskyně Jameos del Aqua, kterou upravil velikán světového významu César Manrique a dále k vyhlídce Mirador del Rio. Přejezd středem ostrova přes bývalé hlavní město Teguise do údolí Valle de las mil Palmeras (údolí tisíce palem). Další zastávkou bude Národní park Timanfaya, kde vás čeká prohlídka restaurace El Diablo s lávovým grilem, poté následuje nezapomenutelná projížďka po vulkánech Národního parku Timanfaya. Trasa výletu pokračuje na západní pobřeží ostrova k vyhlídce na smaragdové jezírko uvnitř kráteru, kterou najdete v jedné z nejvyhlášenějších rybářských vesnic El Golfo. Při cestě zpátky do hotelu si ještě prohlédnete celé západní pobřeží a největší solná pole ostrova Lanzarote - Salinas de Janubio. Návrat do hotelu, večeře, 5. nocleh.

6. den

snídaně, volný den na Lanzarote, který můžete využít ke koupání v Atlantiku a odpočinku na místních plážích, případně si můžete zakoupit některý z fakultativních výletů, jako cestu lodí podél pobřeží Lanzarote, případně jízdu katamaránem po třech ostrovech – Graciosa, Montaňa Clara a Alegranza, večeře, 6. nocleh

7. den

snídaně, odjezd autobusem na letiště v Arrecife, odbavení, odlet na ostrov Tenerife, přílet na letiště Tenerife a odjezd na hotel, ubytování, večeře, 7. nocleh.

8. den

snídaně, volný den na Tenerife, možno využít buď k relaxaci na plážích, případně si zakoupit jeden z nabízených fakultativních výletů (Loro Parque, lodní výlet kolem západního pobřeží ostrova, výlet na sousední ostrov La Gomera, případně si zakoupit výlet ponorkou do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa). Večeře, 8. nocleh.

9. den

snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky mluvícím průvodcem nabízí téměř všechna specifika ostrova. Návštěva středu ostrova a Národního parku Parque Nacional del Teide s možností vyjet lanovkou do cca 3 500 m n.m. na Pico del Teide (lanovka není v ceně zájezdu). Další zastávky budou v Los Rocas di Garcia (soubor skalních útvarů) a Pino de las dos Pernadas (600 let stará borovice). Cesta vede přes Los Cristianos s plážemi k nádherným vyhlídkám Mirador de Cherfe, Mirador de Masca do téměř zapomenuté vesničky Masca. Dále pokračujeme podél severního pobřeží přes banánové plantáže k Dračímu stromu v Icod de Los Vinos. Návrat na hotel, večeře, 9. nocleh.

10. den

snídaně, volný den na Tenerife, možno využít buď k relaxaci na plážích, případně si zakoupit jeden z nabízených fakultativních výletů (Loro Parque, lodní výlet kolem západního pobřeží ostrova, výlet na sousední ostrov La Gomera, případně si zakoupit výlet ponorkou do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa). Večeře a 10. nocleh.

11. den

snídaně, transfer na letiště na Tenerife, odbavení a odlet do Katowic. Po příletu následuje transfer do Ostravy.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.