Ajman Hotel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ajman
Ubytování Ajman Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 26 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

AJMAN HOTEL 5*****Tento nádherný hotel byl vůbec prvním Kempinski hotelem na středním východě a leží přímo na břehu moře. Do centra města Ajman jsou to pouhé 2 km a v blízkosti hotelu se nachází Islámské muzeum či pevnost Al Hisn Sharjah. Hotel zajišťuje dopravu na mezinárodní letiště v Dubaji (vzdáleného 25 km) soukromou limuzínou nebo zajistí pronájem auta. Parkoviště je pro hotelové hosty zdarma. Všech 181 pokojů a apartmá je klimatizovaných, zařízených v jasných barvách, mají elegantní dřevěný nábytek, přímý vstup na vlastní balkon nebo terasu a panoramatický výhled na Perský záliv či upravenou zahradu. Všechny pokoje disponují také satelitním plazmovým televizorem, Wi-Fi připojením, trezorem, minibarem a vysoušečem vlasů. Kempinski Hotel Ajman nabízí vlastní písečnou pláž, velký venkovní bazén lemovaný palmami s lehátky či centrum zdraví Ayurveda. Personál hotelu vám ochotně pomůže zorganizovat různé sportovní a vodní aktivity pro děti i dospělé včetně aerobicu, tenisu, badmintonu či šnorchlování a windsurfingu. Můžete si také dopřát masáž přímo na pláži nebo v jednom ze 2 welness center. Jako jeden z mála hotelů v Emirátech má 6 bowlingových drah. Stravování probíhá v 5 hotelových restauracích bufetovým způsobem, ať již se jedná o indickou Bukharu, italskou Sabellu nebo třeba čínskou restauraci Hai Tao. Hotel má též mnoho barů, z nichž jmenujme alespoň Zanzi Bar nacházející se přímo na písečné pláži či bar 1897 se svou úžasnou atmosférou.

Popis lokality ubytování

Lokalita AJMANEmirát „Adžmán“  je nejmenším emirátem SAE, složeným ze třech nesouvislých území. Rozprostírá se na západním pobřeží Perského zálivu na ploše o velikosti pouhých 260 km2, ale leží  částečně i ve vnitrozemí. Hlavním městem emirátu Adžmán  je stejnojmenné město Adžmán, ve kterém žije 95% všech obyvatel. Počet obyvatel žijících v Adžmánu je něco málo přes 238 tisíc, to ho řadí na čtvrtou pozici mezi Emiráty. Je přímo napojený na město „Šardžá“ tak, že už ani nepoznáte, kdy jste překročili hranici jiného emirátu a rovněž do Dubaje je z Adžmánu blízko. Na 36 kilometrech dlouhých písečných pláží s bílým pískem se nachází luxusní hotely, s jejichž službami budou spokojeni i ti nejnáročnější klienti. V Adžmánu se nachází bezcelní zóna, díky čemuž se stal sídlem mnoha průmyslových firem, ale i přesto se především v chudších částech setkáte s tradičním způsobem života. Skutečně dlouhou tradici zde má výroba lodí tzv. „Dhows“. Nachází se zde také největší filmová a nahrávací studia v zemi. I přesto je Adžmán nejchudším z emirátů, protože se tu nenachází žádné naleziště ropy ani zemního plynu. Z původního rybářského přístavu hlavního města se postupně stal moderní přístav mezinárodního významu a žádný z návštěvníků Adžmánu by neměl vynechat starou pevnost v centru města (Centrální náměstí) postavenou v 18. století, která sloužila jako sídlo panovnického rodu. 

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.