Ajman Saray

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ajman
Název ubytování Ajman Saray
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 31 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

AJMAN SARAY 5*****Hotel Ajman Saray je plážový resort nacházející se v blízkosti tyrkysového moře Perského zálivu, kde Vás za slunečního svitu oslní bílé písečné pláže v rozlohou nejmenším emirátu Spojených arabských emirátů - Ajmanu. Hotel je vzdálen 35 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. V okolí hotelu lze navštívit Islámské muzeum, Sharjah muzeum umění či pevnost Al Hisn Sharjah. U ubytování lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Disponuje celkem 205 pokoji, přičemž všechny jsou v krémových a zlatých tónech a mají vlastní balkón, koupelnu s vanou a sprchou, LCD TV a dokovací stanici pro iPod. V apartmá najdete také obývací pokoj s jídelním stolem. Pokud chcete zažít maximální pocit pohody či si chcete zacvičit, můžete využívat moderní plně vybavenou posilovnu a hýčkat své smysly při množsví příjemných procedur ve wellness centru GoCo Spa. V resortu je k dispozici dětský klub, bussiness centrum a stylový salónek. Dále zde můžete nalézt čistírnu oděvů a trezor přítomný přímo na recepci hotelu. Resort provozuje 5 restaurací z nichž jmenujme Safi – restaurant s mořskými plody, Mejhana specializující se na arabskou a libanonskou kuchyni či Vista, kde můžete během celého dne ochutnávat nejrůznější pokrmy středomořské kuchyně. Je zde i několik barů, z nichž nejvyhledávanější je Bab Al Bahr neboli plážový bar, kde se mimojiné griluje.

Popis lokality ubytování

Lokalita AJMANEmirát „Adžmán“  je nejmenším emirátem SAE, složeným ze třech nesouvislých území. Rozprostírá se na západním pobřeží Perského zálivu na ploše o velikosti pouhých 260 km2, ale leží  částečně i ve vnitrozemí. Hlavním městem emirátu Adžmán  je stejnojmenné město Adžmán, ve kterém žije 95% všech obyvatel. Počet obyvatel žijících v Adžmánu je něco málo přes 238 tisíc, to ho řadí na čtvrtou pozici mezi Emiráty. Je přímo napojený na město „Šardžá“ tak, že už ani nepoznáte, kdy jste překročili hranici jiného emirátu a rovněž do Dubaje je z Adžmánu blízko. Na 36 kilometrech dlouhých písečných pláží s bílým pískem se nachází luxusní hotely, s jejichž službami budou spokojeni i ti nejnáročnější klienti. V Adžmánu se nachází bezcelní zóna, díky čemuž se stal sídlem mnoha průmyslových firem, ale i přesto se především v chudších částech setkáte s tradičním způsobem života. Skutečně dlouhou tradici zde má výroba lodí tzv. „Dhows“. Nachází se zde také největší filmová a nahrávací studia v zemi. I přesto je Adžmán nejchudším z emirátů, protože se tu nenachází žádné naleziště ropy ani zemního plynu. Z původního rybářského přístavu hlavního města se postupně stal moderní přístav mezinárodního významu a žádný z návštěvníků Adžmánu by neměl vynechat starou pevnost v centru města (Centrální náměstí) postavenou v 18. století, která sloužila jako sídlo panovnického rodu. 

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.