Emirates Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Název ubytování Emirates Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 54 130 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Emirates Palace je jedním z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady , speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu. V interiéru použity obklady z lístkového zlata a mramoru.

Popis stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Emirates Palace dále nabízí široké možnosti stravování -exklusivní výběr z mnoha národních kuchyní, chef kuchaři ze zemí původu, vinotéky...Vendome - mezinárodní bufé, Mezzaluna – italská restaurace, Sayad – mořské plody, Al Majis – kavárna, Caviar Bar, Havana Club, Anar – irácká kuchyně, Diwan L´Auberge – libanonská kuchyně, Embassy Abu Dhabi – moderní evropská kuchyně a mnoho dalších.

Popis ubytování

Zábava2 venkovní bazény, jacuzzi beach club, šnorchlování, windsurfing, tenisové kurty, tělocvična, Anantara SPA, Energy Zone - extrémní sporty.VybaveníCelý luxusní palácový komplex tvoří 394 pokojů a suites od 55 m2 do 680 m2, 40 meetingových a konferenčních místností včetně střediska pro média a obchodníky, jednací sál s kapacitou až 2400 osob, promítací plátno, hotelová galerie, obchody.UbytováníPokoje jsou moderně vybaveny: zařízení v luxusním arabském stylu, plasmová televize, SAT, hotelová televize, denní tisk, trezor, vysokorychlostní internetové připojení, klimatizace.Naše zkušenostiVelkolepý projekt hodný hlavního města SAE. Vhodný k rekreaci odpočinku ale i k uspořání rodinných oslav, firemních a incentivních akcí.Pro dětiVodní park, kids club, dětský bazén, dětské hřiště.

Popis lokality ubytování

Pláž1,3 km dlouhá soukromá písečná plážPolohaHotel se nachází v centru hlavního města Spojených Arabských Emirátů v Abu Dhabi. Vzdálenost od letiště Abu Dhabi cca 38 km, Dubaj letiště 180 km, centrum 3 km. Nedaleko se nachází místní atrakce, nákupní a obchodní čtvrť.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Abú Dhabí se otevřel největší vnitřní zábavní park na světě Pokud patříte mezi fanoušky rodinných zábavních parků, vydejte se do Abú Dhabí. V hlavním městě Spojených arabských emirátů se totiž v úterý otevřel největší zastřešený zábavní park na světě. Warner Bros World je rozdělen na celkem šest tematických sekcí, například Batmanovo Gotham City nebo Flintstoneovi, píše Daily Mail.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.