Hotel Riu Dubai

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai
Ubytování Hotel Riu Dubai
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 33 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

HOTEL RIU DUBAI 4****Hotel Riu Dubai se nachází na pláži na umělém ostrově v Deira a nabízí 24hodinové pobyty typu all inclusive. Hotel má více než 750 pokojů několika typu: Double room, Double room s bočním výhledem na moře, Double room s výhledem na moře, Jr. Suite s bočním výhledem na moře, Jr. Suite s výhledem na oceán a Presidencial Suite s výhledem na moře. Základní pokoje jsou velké cca30 m2, mají buď dvě malé manželské postele (120x200 cm) nebo jednu velkou manželskou postel (180x200 cm), pohovku, satelitní TV, minibar, klimatizaci, stropní ventilátor a balkon nebo terasu.
Hotel disponuje několika restauracemi a bary, hlavní restaurace „Al-Ándalus“ s terasou, Asijská restaurace „Spices“, "The Palm" restaurace u bazénu / italská restaurace, "The Moon" restaurace u bazénu / libanonská restaurace, dáleLobby bar „The Pearl“ s terasou, Sportovní bar, "Shamal" salonek s pódiem, „Spike“ plaza bar , "Oasis" bar u bazénu, „Coral“ bar u bazénu.
Mezi další vybavení hotelu patří 3 bazény (jeden vyhřívaný), dětský bazén, dětský bazén se skluzavkami, sauna, vířivka, tělocvična, vodní park „ SPLASH WATER WORLD“, šlapadla, kajak, denní programy pro děti, zábavní program pro dospělé a živá hudba nebo představení.
Hotel je vzdálen cca 11 km od letiště v Dubaji.

Hotel akceptuje děti do 11.99 let. Dítě od 12 let je bráno, jako dospělá osoba!
V pokojích lze ubytovat :
DOUBLE ROOM: MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY A 2 DĚTI (JEDNO DÍTĚ NA SDÍLENÉM LŮŽKU)
DOUBLE ROOM PARTIAL SEA VIEW: MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY A 2 DĚTI (JEDNO DÍTĚ NA SDÍLENÉM LŮŽKU)
DOUBLE ROOM SEA VIEW: MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY A 2 DĚTI (JEDNO DÍTĚ NA SDÍLENÉM LŮŽKU)
JR. SUITE PARTIAL SEA VIEW: MAX. 4 DOSP.OSOBY NEBO 4 DOSP.OSOBY A 1 DÍTĚ
JR. SUITE OCEAN VIEW: MAX. 2 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY
PRESIDENTIAL SUITE SEA VIEW: MAX. 5 DOSP.OSOB/ 5 DOSP.OSOB A 1 DÍTĚ / 4 DOSP. OSOBY A 2 DĚTI (JEDNO DÍTĚ NA SDÍLENÉM LŮŽKU)
 
 
 
https://www.riu.com/en/hotel/united-arab-emirates/dubai/hotel-riu-dubai/index.jsp

Popis lokality ubytování

Lokalita DUBAIDubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Nejkurióznější hotely světa: Vznikají pod hladinou moře i v korunách stromů Kazí vám dovolenou to, že nemůžete v noci usnout? Tak počítejte žraloky nebo opice. Existují hotely na dně moře nebo v korunách stromů, kde se dá klasické počítání oveček díky okolní exotické krajině takto nahradit. Známe také hotely, kde si s mimosezónním úklidem nedělají starosti, budova totiž roztaje. Kde tyhle podivné hotely najdeme?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.