Queen Elizabeth 2

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubai
Ubytování Queen Elizabeth II Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 22 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd v metropolitním městě "Dubai", které leží na severním okraji emirátů. V Dubaji se nachází Mezinárodní letiště Dubai.
JEDINEČNÉ UBYTOVÁNÍ NA LODI V DUBAJI - QUEEN ELIZABETH II 4*, POZNEJTE KRÁSY DUBAJE A UŽIJTE SI NEVŠEDNÍ KULTURNÍ ZÁŽITEK.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

QUEEN ELIZABETH II HOTEL 4****Royal Queen Elizabeth 2 se nachází v dubajské rezidenci Mina Rashid a nachází se v těsné blízkosti nejoblíbenějších turistických atrakcí v Dubaji, jako jsou Burj Khalifa, Dubaj Mall, Dubajské mezinárodní finanční centrum (DIFC) a Dubai World Trade Centre.
Queen Elizabeth 2 nabízí svým cestujícím 13 kategorií pokojů a apartmánů (STANDARD ROOM / STANDARD ROOM WITH SEA VIEW, SUPERIOR ROOM / SUPERIOR ROOM WITH SEA VIEW, DELUXE ROOM / DELUXE ROOM WITH SEA VIEW, CAPTAIN’S CLUB ROOM, CAPTAIN’S CLUB ROOM WITH BALCONY, JUNIOR SUITE (brzy dostupné), EXECIUTIVE SUITE (brzy dostupné), DUPLEX SUITE, CAPTAIN’S CABIN SUITE (brzy dostupné), ROYAL SUIETE)
 
Stravovací zařízení a bary:
LIDO – bufetová restaurace (snídaně, oběd, večeře). Otevřeno denně.
snídaně: 6.30am – 10.30am
oběd: 12:30pm – 3pm
večeře: 7pm – 12am 
THE QUEENS GRILL -Otevřeno denně - večeře: 7pm – 11pm (vhodné oblečení – ne jeans, žabky, polo trika)
THE YACHT CLUB - Otevřeno: čtvrtek, pátek, sobota (4pm – 3am )
THE GOLDEN LION - Otevřeno denně (12pm – 12am)
Q CAFÉ - Otevřeno denně (7am – 3am)
(Dále se brzy otevře: THE GRAND LOUNGE, CHARTROOM BAR, THE PAVILION )
 
Velké zahájení Queen Elizabeth II se uskuteční v říjnu 2018 ... až do té doby, je ve fázi soft-opening. Během této doby je k dispozici 5 restaurací a barů a některé části hotelu budou omezeny pro hosty, protože jsou stále předmětem rekonstrukce - to zahrnuje lázně, tělocvičnu a bazén
 
SPECIÁLNÍ AKCE SOFT OPENING .- PŘI POBYTU MINIMÁLNĚ NA 2 NOCI MAJÍ KLIENTI PŘÍSTUP DO LAGUNA WATERPAK (LA MER)
 
Pro všechny typy pokojů:
• Dvě doplňkové láhve minerální vody při příjezdu
• Bezplatné bezdrátové připojení k internetu
• Bezplatný vstup do Health Clubu a venkovního bazénu (v závislosti na dostupnosti)
• Bezplatná kyvadlová doprava na pláž La Mer, stanici metra a vybrané nákupní střediska
• K dispozici je obchodní centrum

Popis lokality ubytování

Lokalita DUBAIDubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.Rozšířený popis lokalityDubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Dubaje v ranních/odboledních/večerních hodinách. Přivítání se zástupcem/řidičem partnera s cedulí Kentlucky. Transfer do hotelu v Dubaji. Ubytování. 2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru) Volné dny v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů. POSLEDNÍ DEN Volný program dle itineráře V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na Mezinárodní letiště Dubai ASISTENCE ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tip z okolí
Nejkurióznější hotely světa: Vznikají pod hladinou moře i v korunách stromů Kazí vám dovolenou to, že nemůžete v noci usnout? Tak počítejte žraloky nebo opice. Existují hotely na dně moře nebo v korunách stromů, kde se dá klasické počítání oveček díky okolní exotické krajině takto nahradit. Známe také hotely, kde si s mimosezónním úklidem nedělají starosti, budova totiž roztaje. Kde tyhle podivné hotely najdeme?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.