Rove Downtown Dubai

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Dubaj - centrum
Název ubytování Rove Downtown Dubai
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 22 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Příjemný hotel, který nalezneme hned vedle světoznámé stavby Burj Khalifa má pro své hosty připraveny dva typy moderně zařízených pokojů, snídaně formou bufetů, přátelský personál, dokonalou pozici odkud je blízko na hlavní atrakce Dubaje, posilovnu otevřenou 24 hodin denně a venkovní bazén s lehátky na opalování.

Popis stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní nebo polopenzí.

Popis ubytování

ZábavaV okolí hotelu se nachází široké možnosti nákupů a další zábavy. Pro milovníky umění hotel pořádá výstavy místních umělců v prostorách hotelu. Hostům je dále k dispozici bazén se slunečníky pro parné dny a hotelový lounge a posilovna.UbytováníRove Downtown má pro své hosty připraveny dva typy pokojů, které se liší dle výhledu. Jeden nabízí výhled na pulsující město a druhý má výhled na ikonickou stavbu Burj Khalifa. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a nabízí dokonalý komfort během pobytu ve Spojených arabských emirátech.

Popis lokality ubytování

PlážJedná se o městský hotel, který nenabízí shuttle bus na pláž.PolohaHotel Rove Downtown Dubai se nachází přibližně 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubai ve čtvrti Downtown, kde se nachází i světoznámá stavba - Bruj Khalifa. Poblíž hotelu se nachází zastávky veřejné dopravy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.