The Oberoi Beach Hotel, Al Zorah

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Ajman
Ubytování The Oberoi Beach Hotel, Al Zorah
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 35 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nádherný resort The Oberoi Beach Hotel, Al Zorah nacházející se v emirátu Ajman má pro své hosty připraveno ubytování v prostorných pokojích, apartmánech a vilách různých kategorií, 2 restaurace, 2 bary, lounge u bazénu, knihovnu, spa lázně s širokou nabídkou procedur, posilovnu, konferenční místnosti, vyhřívaný infinity bazén, bohatou nabídku vodních i pozemních aktivit a 18ti jamkové golfové hřiště.

Popis stravování

Ubytování v resortu je nabízeno se snídaní či polopenzí.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu hotelu jsou připraveny 2 tématické restaurace, hlavní restaurace Vinesse zaměřená na mezinárodní kuchyni a elegantní restaurace Aquario zaměřená na ryby a mořské plody, dále 2 bary a lounge u bazénu, spa lázně s širokou nabídkou procedur, posilovnu, vyhřívaný infinity bazén, bohatou nabídku vodních i pozemních aktivit a 18ti jamkové golfové hřiště.VybaveníThe Oberoi Beach Hotel Al Zorah nabízí ubytování v prostorných pokojích, apartmánech a vilách různých kategorií, spa lázně, dvě restaurace, 2 bary, lounge u bazénu, 85 metrů dlouhý infinity bazén, posilovnu, konferenční místnosti a sály až pro 220 osob, širokou nabídku pozemních a vodních aktivit, 18ti jamkové golfové hřiště a služby na nejvyšší úrovni. V hotelu lze platit platebními kartami.UbytováníUbytování v The Oberoi Beach Resort, Al Zorah je jedinečné mezi hotely v Ajmanu, prostorné, elegantní a moderní s vysokými stromy a panoramatickými okny, které vyplňují prostory přirozeným světlem a fantastickým výhledem na moře. Hosté si mohou vychutnat velkolepé každodenní západy slunce. Všechny pokoje a apartmány mají prostornou terasu, zatímco vily nabízí soukromé bazény a venkovní prostory pro pořádání večerů plných zábavy.

Popis lokality ubytování

PlážResort The Oberoi Beach Hotel Al Zorah se nachází přímo u nádherné pláže s bílým pískem.PolohaAl Zorah se nachází v emirátu Ajman, pouhých 25 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.