Time Ruby Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Spojené arabské emiráty, Sharjah
Ubytování Time Ruby Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 23 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

TIME RUBY HOTEL 4****Hotel se nachází v centru měta, v rušné čtvrti Al Khan, jen 300 metrů od pláže Perského zálivu s bílým pískem. Pouhých pár minut chůze od hotelu naleznete přístav Khalid a místní výstaviště. V dosahu jsou také Park Khalidya, kino Al Massa nebo Mamzar Beach Park a 6km od centrálního tržiště (Central Souq) a centra města Sharjah. Na mezinárodní letiště v Dubaji je to 14 km.  Hotel má celkem 145 klimatizovaných, elegantních apartmánů vybavených satelitní LCD TV, Wi-Fi připojením, minibarem, trezorem a plně vybavenou kuchyní včetně sporáku, mikrovlnné trouby, lednice, mrazáku, myčky a nádobí. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, některé z nich jsou s výhledem na moře. Hotel nabízí moderní fitness centrum, vířivku, parní i klasickou saunu, lázně či masáže, které  pomohou uvolnit se po nabitém dni ve městě. V posilovně jsou prostory vyhrazené pro muže a ženy, přičemž využít můžete posilovací stroje Powerzone. Mezi ostatní služby hotelu patří 24h pokojová služba, privátní parkoviště, transfer z a na mezinárodní letiště. Na snídani můžete zajít každé ráno do Bites Café, ovšem obědy a večeře se zde neservírují.

Popis lokality ubytování

Lokalita SHARJAHŠardžá je třetí největší emirát  Spojených arabských emirátů. Emirát má rozlohu 2600 km² a přibližně  800 000 obyvatel. Jako jediný leží jak na pobřeží Perského, tak i na pobřeží Ománského zálivu. Vlastní přibližně 16 kilometrů pobřeží a pak se táhne daleko do vnitrozemí. Svou rozlohou pokrývá pouhé 3,3% území SAE, i přesto je ale třetím největším emirátem co se rozlohy i počtu obyvatel týče. Už od roku 1972 zde vládne Sultán Bin Mohamed Al Qassimi, který je současně i ministrem kultury ve Spojených Arabských Emirátech. Osídlení Šardžá se odhaduje až do doby před 6 tisíci lety. Metropolí emirátu je stejnojmenné město Šardžá. Emirát se skládá z několika oddělených částí: větší západní, převážně pouštní části, ležící při pobřeží Perského zálivu, v níž se nachází i jeho metropole a dále několik oddělených exkláv ležících v horách na východě a v téměř všech případech omývaných vodami Ománského zálivu. Jedná se o malé ostrovy „Dibba Al-Hisn“, „Kalba“, „Khor Fakkan“ a „Nahwa“. Šardžá je jednak kulturním centrem, najdete zde spoustu muzeí, v nichž jsou uloženy díla umělců z celého světa a můžete navštívit velký počet výstav, zároveň je ale také místem, kde se velice přísně dodržují islámské tradice. Je to jediný emirát nedovolující bez výjimky nakupovat a požívat alkohol mimo hotelový komplex. Velmi přísně se také dbá na odpovídající oděv mužů a žen. Nepochybně téměř největší výhodou tohoto emirátu je, že sousedí se všemi šesti dalšími emiráty, můžete tedy sednout do taxíku a za půl hodiny budete například v Dubaji, kde takové zákazy neexistují. Šardžá je typická pro bohatá tržiště se širokou nabídkou ručních výrobků, na kterých můžete koupit téměř vše od ručně tkaných koberců, šperků ze zlata a drahých kamenů až po starožitnosti. Pláže jsou zde krásné a udržované s bílým pískem a opravdu čistým mořem. Daleko ve vnitrozemí je oáza „Chajd“ a nedaleko od ní na území „Milaja“ lze navštívit archeologické vykopávky, které dokazují čilý obchodní ruch na tomto území už ve 3. století n. l. Důležitou částí mezinárodního exportu je vývoz perel a také těžba soli ve zdejších solných dolech. Přestože jsou zde pro návštěvníky z nemuslimských zemí poměrně velká omezení, tak navzdory tomu je emirát Šardžá navštěvován miliony turistů, které láká zdejší skvostné pobřeží lemované palmami, s luxusními hotely poskytující ten nejlepší servis.

Program zájezdu

Program zájezdu

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.