Amagi Lagoon And Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Negombo, Kandy - Město Králů, Colombo
Název ubytování Amagi Lagoon And Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 28 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

 Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Negombo, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

AMAGI LAGOON AND SPA 4****Hotel Amagi Lagon & Spa se nachází ve městě Negombo, v těsné blízkosti turistických atrakcí, jako je Amigi Aria. V hotelu objevíte, jak snadné je se inspirovat; panoramatický výhled na lagunu, rafinované ubytování, moderní vybavení, příjemné jídlo, teplé počasí, přátelské služby a přístup k nejžádanějším zážitkům Negombo. Má 68 dobře vybavených moderních pokojů a apartmánů (21 standardních pokoj, 43 pokojů typu De luxe a 4 apartmány) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, telefonem, kabelovou televizí, wifi, setem na přípravu čaje/kávy, trezorem, soukromými balkony s výhledem na lagunu, bazén nebo zahradu. Součástí apartmánů je navíc vlastní venkovní jacuzzi a minibar. K vybavení resortu patří venkovní bazén, sluneční teresa, Wellness a spa, směnárna, 24 hodinová recepce, parkoviště. Za poplatek vodní sporty, rybaření nebo půjčovna aut. Amagi v malebné dech beroucí laguně je také ideálním místem pro páry, které by měli zájem o uspořádání jejich nezapomenutelného svatebního dne, ať už od nejjednoduššího obřadu až po největší oslavy. Personál je připraven nabídnout odborné poradenství a bude pracovat s párem od začátku až do konce, což zajistí bez stresovou a bezchybnou příležitost. Hotel nabízí pestrý sortiment místní a mezinárodní kuchyně, hlavní restaurace The Lagoon patří k nejlepším restauracím ve městě Negombo a nabízí rozsáhlé menu ze Srí Lanky a mezinárodní kuchyně, dále k dispozici mezinárodní restaurace Catamaran, Moya, která nabízí mořské speciality, pro soukromé stolování je The Tree House u velkého mangrovníku nebo The Pontoon s výhledem na lagunu. Klidné večery u koktejlů, klasických nápojů a jemných vín lze strávit u Baru Grand Lawn nebo Sunset Deck, které se mohou pochlubit nádhernými výhledy a nádhernými západy slunce nad lagunovými vodami. Do města Negombo zajišťuje hotel kyvadlovou dopravu nebo můžete vyrazit do buddhistického chrámu Angurukaramulla Temple či na pevnost Dutch Fort, které se nachází v blízkosti hotelu. Mezinárodní letiště Bandaranaike je vzdálené 4 km a hlavní město Colombo 28 km.

Popis lokality ubytování

Lokalita NEGOMBOMěstečko, nacházející se přibližně necelou půlhodinu cesty od metropole "Colombo" a pouze 13 km vzdálené od mezinárodního letiště "Bandaranayike", je lemováno malebnými písečnými plážemi. Stejnojmenná laguna byla v dřívějších dobách využívána jako obchodní přístav. Holanďané odtud vyváželi hlavně koření a skořici, která se zde pěstuje. Svým návštěvníkům nabízí příležitost využít vodních sportů, jako jsou windsurfing, mořský rybolov, šnorchlování a potápění, ke kterému vyzývají především korálové útesy a vrak lodi. Za zmínku jistě stojí rozsáhlá, dosud fungující síť kanálů v centru města, vystavěna Holanďany a druhý největší rybí trh na Sri Lance. Nechybí zde kostely, administrativní budovy či pevnost z koloniální doby.Lokalita KANDY - MĚSTO KRÁLŮKandy je druhým největším městem ostrova, ale svou bohatou historií a kulturním dědictvím jej místní obyvatelé právem považují za nejdůležitější město Srí Lanky. Je symbolem hrdosti a nezávislosti ostrova. Po 300 let úspěšně odolávalo evropským kolonizátorům, dobyli jej až Britové v roce 1815. Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci nebo „Starý královský palác“. Celé město je protkáno sítí buddhistických chrámů a svatyní ze 14.století a od roku 1988 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro Sinhálce má Kandy a Buddhův zub asi stejný význam, jako Mekka pro muslimy. Na počest této relikvie se zde každým rokem v červenci konají velkolepé festivaly a slavnosti „Esala Perahera“, zakončené sloním průvodem.Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu TOPAZ HOTEL 2*** v Negombu Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.