Anilana Nilaveli

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Trincomalee
Název ubytování Anilana Nilaveli
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 38 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Trincomalle, které leží 238 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU ANILANA NILAVELI 4 * !!!
DOPORUČUJEME PRO RODINY S DĚTMI!!!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ANILANA NILAVELI 4****Tento stylový resort otevřený v roce 2014, který se nachází na nejtišší části jedné z nejlepších pláží na světě, Vám umožní si odpočinout a užít luxus, dobré jídlo a přirozenou krásu okolního prostředí. Všechny pokoje a apartmá jsou komfortně zařízené a mají úchvatný výhled na Indický oceán, bazény nebo hotelové zahrady. Celkem je k dispozici 54 moderních a stylových pokojů několika typů (anilana deluxe, pool chalets, nilaveli studio, anilana studio, anilana lux suite). Káždý má vlastní sociální zařízení, klimatizaci, plochý LED televizor s kabelovými kanály, digitální telefon, Wi-Fi, psací stůl, trezor, minibar, set na přípravu čaje/kávy, k dispozici balená voda, některé z pokojů mají soukromí balkon. To vše poskytuje Vaše pohodlí a nezapomenutelný pobyt. Hotel má dva velké bazény – jeden z dětskou částí, zahradu, prádelnu, směnárnu, pronájem vozů, parkoviště, 24hodinovou recepci a vlastní lázně Anilana, které byly navrženy tak, aby poskytovaly relaxační a soukromé prostředí pro ošetření a dotykové terapie, jako je masáž, ošetření za mokra, vodoléčba, sauna a pára, stejně jako ošetření obličeje a těla. Má hlavní restauraci, kde se podávají místní, asijské a mezinárodní speciality, plážový bar s barbecue, lobby bar a střešní bar s nádherným výhledem na okolí a oceán, který nabízí vzrušující atmosféru. Místní šéfkuchař nabízí kurzy vaření srílanské kuchyně. Hotel organizuje svatby, svatební hostiny, výroční večeře, speciální akce, rodinné setkání, party a další setkání, které přizpůsobí podle požadavků klienta. Ať už se jedná o intimní měsíční večeře pro dva pod hvězdami, plážové svatby s tanečníky, bubeníky a slony nebo jiné akce ve své nádherné tropické zahradě. Objevte pestrý podmořský svět podél pobřeží, bohatý na tropické ryby a nádherně zbarvené korálové útesy. Anilana Nilaveli je skvělou destinací pro milovníky vodních sportů a potápění. S krásnými korálovými útesy pro šnorchlování jsou k dispozici mezinárodní zkušení instruktoři pro potápění, dále možnosti luxusního plachtění, mořského rybolovu, pozorování velryb, závodění s delfíny, kitesurfing, kajaky, gumové čluny s přívěsným motorem, vodní lyžování, tryskové skútry, kanoistika, rychlostní lodě a hobby cat sailing. V okolí lze prozkoumat přírodní destinace včetně dobrodružného safari, dále Národní park Pigeon Island, pevnost Frederick, přístav Trincomalee, chrám Pathirakali Amman nebo Swami Rock.

Popis lokality ubytování

Lokalita TRINCOMALEETrincomalee je poklidné letovisko, vzdálené 10 km od stejnojmenného města a 257 km (cca 6 hodin) od mezinárodního letiště (Bandaranaike International Airport). Má krásné pláže – (Nilaveli, Uppaveli) s bílým pískem a průzračné moře, vhodné pro milovníky vodních sportů, jako jsou windsurfing, surfování, potápění nebo rybaření. Od dubna do prosince je možné pozorovat velryby. Oblíbeným místem k potápění je nedaleko vzdálený Pigeon Island – snadno dostupný lodí z pláže Nilaveli. Pláže mají pozvolný vstup do moře, vhodné pro rodiny s dětmi. Město Trincomalee má cca 100 000 obyvatel a jeho jméno v tamilštině znamená „Posvátná hora Lorda“.  Na tomto vrcholku se nachází vyhlídka „Swami Rock“, též nazývána „Lower Leap“ – Skok milenců, k němuž se váže legenda o nešťastně zamilované holandské ženě. Vrcholek rozděluje 2 zátoky, severně zátoku „Back Bay“ jižně „Dutch Bay“, dále zde nalezneme hinduistický chrám „Koneswaram“ – 3 st. n.l. hinduistickou svatyniě „Kovil“  a pevnost „Fort Frederick“ pocházející z první poloviny 17. století, kterou zde nechali vybudovat Holanďané . V průběhu druhé světové války fungovala jako důležitá základna britského Královského letectva. V současnosti je hlavní základnou vzdušných a námořních sil Srí Lanky. Dále přístav „Inner Harbor“, kde je „American Visionary Art Museum“. Je zde nespočet  restaurací  – (např. „Nilaveli Village Restaurant“ s nabídkou místní kuchyně), barů a obchodků se suvenýry. Nedaleko od města se nachází horké prameny „Kanniyai“ (cca 8 km).

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CHAAYA BLU 4 **** v TRINCOMALEE Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.