Ceylon City Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Ubytování Ceylon City Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 40 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR  D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU V CEYLON CITY HOTEL 3*** !!!

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

CEYLON CITY HOTEL 3***Hotel Ceylon City se nachází na Upatissa Road v Colombu. Tento hotel je jeden z nejlepších obchodních a volnočasových hotelů v Colombu. Tento hotel disponuje 5 kategoriemi pokojů - "Standart Rooms", "Standart Triple Rooms", "Deluxe Rooms", "Deluxe Twin Rooms" a "Junio Suite Rooms". Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí velikosti King, minibarem, 32 LCD TV se satelitními programy, klimatizací, prostornou pohovkou, konferenčním stolkem, televizním stolkem, toaletním stolkem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Kromě těchto zařízení, Ceylon City Hotel disponuje 24-hodinovou pokojovou službou, prostornou restaurací, která může být použita pro zvláštní příležitosti, konferenční sál a velmi unikátní lobby a kavárnu. Hotel také disponuje restaurací "Flamingo" servírující pokrmy italské, západní, arabské, čínské a srílanské kuchyně. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CEYLON CITY HOTEL 3*** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.