Cinnamon Bey

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Beruwela
Název ubytování Cinnamon Bey
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 33 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytování170 superior pokojů je vybaveno klimatizací, telefonem, SAT TV s LCD obrazovkou, trezorem, minibarem, zařízením k přípravě kávy či čaje a fénem. Každý z pokojů má vlastní balkon s výhledem do zahrady. Možné nadstandardní ubytování v deluxe pokojích či suitech, které jsou umístěné v separátním křídle a mají k dispozici i vlastní bazénVybaveníZařízení hotelu: směnárna, prádelna, za poplatek Wifi připojení, 5 restaurací, 4 bary a jiné možnosti dalšího občerstvení např. zmrzlina aj.
Aktivity a zábava: 2 bazény (z toho jeden výhradně pro klienty ubytované v deluxe pokojích a suitech), lehátka k dispozici (stín poskytují stromy v zahradě), posilovna, lázně (masáže a další relaxační i kosmetické procedury těla i obličeje - peelingy, zábaly, manikúry, pedikúra…). V Bentotě 20 min. jízdy od hotelu můžete vyzkoušet vodní sporty jako jízdu na banánu, vodní lyže, vodní skútry, aj. Kousek od hotelu vhodné podmínky pro šnorchlování či pro kanoistiku

Popis lokality ubytování

PopisDobré služby za rozumnou cenu.Polohahotel s 200 pokoji ve velmi dobrém poměru kvalita ku cena leží v rozsáhlé tropické zahradě. K nejbližším restauracím, nákupním a dalším zábavním možnostem se pohodlně přiblížíte tuk tukem za cca 10 min. Hlavní město Colombo je vzdálené cca 55 km severním směrem a transfer z mezinárodního letiště trvá cca 3,5 hod. Dlouhá písečná pláž přímo u hotelu (pozvolný vstup do moře, koupání vhodné i pro děti)VýletyVýlety k zakoupení na místě:
•skalní pevnost Sigiriya + jeskynní chrámy v Dambulle 110 USD/os.
•deštný prales Sinharaja 90 USD/os.
•jeep safari v národním parku Uda Walawe 105 USD/os.
•město Kandy vč. návštěvy posvátného chrámu Buddhova zubu + botanická zahrada Peradeniya + sloní útulek Pinnewala 100 USD/os.
•jeep safari v národním parku Yala 160 USD/os.
•rafting 95 USD/os.
•boat safari na řece Madu 40 USD/os.
•pozorování velryb a delfínů 100 USD/os.
•sloní útulek Pinnewala + projížďka na slonu 110 USD/os.
Uvedené ceny zahrnují transport klimatizovaným vozem a licensovaného anglicky mluvícího průvodce/řidiče. Ceny nezahrnují vstupy, spropitné průvodci/řidiči, obědy apod. Příplatek za česky mluvícího průvodce 90 USD/den. Ceny platí při účasti 2 osob, organizovány jsou na individuální bázi.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.