Galway Forest Lodge

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Nuwara Eliya
Název ubytování Galway Forest Lodge
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 43 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska NUWARA ELIYA, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstatndartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V  GALWAY FOREST LODGE 3***!!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

GALWAY FOREST LODGE 3***Hotel Forest Galway Lodge je situován 100 metrů od Galway lesa a 500 metrů od jezera Gregory. Hotel se nachází 3 km od autobusové zastávky Nuwara Eliya a 9 km od vlakového nádraží Nanuoya. Hotel disponuje 52 pokoji, které jsou vybaveny koberci a topnými tělesy na chladné noci. Pokoje také disponují TV, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje. Dále disponují velkými okny a vlastním sociálním zařízením. Hotel disponuje restaurací "Dukes" servírující pokrmy západní, východní a srílanské kuchyně. Dále hotel disponuje barem "Highlander" s nabídkou výběrových vín a koktejlů. Hosté mají možnost navštívit nejvyšší horu Srí lanky "Mt. Pidurthalagala. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita NUWARA ELIYA"Město světla", známé také jako "Malá Anglie", je nejvýše položeným městem Sri Lanky. Město si vyhlédli Britové v první polovině 19. století a zřídili zde sanatorium, neboť zdejší podnebí je mnohem příznivější, než horké a vlhké tropy na pobřeží. "Nuwara Eliya" je jedním z nejdůležitějších center pěstování čaje na Sri Lance a mnozí znalci považují zdejší produkci za vůbec nejkvalitnější na ostrově. Můžete tu zahlédnout krásné domky v anglickém stylu, včetně dokonale střiženého trávníku, typickou anglickou červenou poštovní schránku nebo třeba památník britských vojáků, kteří padli v první světové válce.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NUWARA ELIYA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu GALWAY FOREST LODGE 3*** Volný program 3. DEN - předposlední DEN - (NUWARA ELIYA) Volný program Možnost fakultativních výletů Poslední DEN Volný program Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.