Heritance Ahungalla

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Ahungalla
Název ubytování Heritance Ahungalla
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 31 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytový zájezd na Srí Lance v letovisku Ahungalla. Poleťte s námi prožít dovolenou u Indického oceánu, jehož modré vody jsou nejteplejší na světe.Ať už se rozhodnete svůj pobyt strávit u moře odpočinkem nebo aktivně, na Srí lance najdete vše - nádherné písečné pláže, přírodní rezervace a historické památky.
Rádi pro Vás zařídíme i některou z mnoha aktivit, které Srí Lanka nabízí jako jsou lekce potápění, surfovaní, rybaření, jógy či kurzy vaření.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

HERITANCE AHUNGALLA 5*****Přímo u písečné pláže, cca 115 km od mezinárodního letiště v Colombu se nachází 5 * resort Heritance Ahungalla. Hotel disponuje celkem 152 pokoji – základní typ pokoje je Deluxe (27 m²). Všechny pokoje mají: klimatizaci, stropní ventilátor, set pro přípravu kávy a čaje, wifi, trezor, telefon, mini bar, kabelovou TV, fén, balkón nebo terasu a 24 - hodinovou pokojovou službu. V hotelu je hlavní bufetová restaurace „Jute“ a pak a la carte restaurace „Upper Room“. Najdete zde i několik baru a sneck bar „Mustard Coffe Shop“.  Pro aktivní odpočinek je možné využít posilovnu, dva bazény, tenis, plážový fotbal, kulečník, vodní polo a vodní nemotorizované a motorizované sporty (některé jsou za poplatek). Nepravidelně se pořádají večerní show, je zde diskotéka s karaoke a denní animační programy. V hotelu je k dispozici knihovna, business centrum a obchůdky se suvenýry. Z dalších placených služeb zde naleznete prádelnu, SPA s masážemi, půjčovnu kol, projížďky na koních či možnost zajistit exkurze.
All Inclusive zahrnuje: Snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (19:00-22:00) formou bufetu v hlavní restauraci a svačiny (11:00-12:00/16:00-17:00) v Mustard Coffee shop a v baru u bazénu. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (Arrack, vodka gin, rum, brandy, místní pivo), koktejly z místních nápojů, víno (místní), káva a čaj.  Ze sportovních aktivit: posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, badminton.
Restaurace v hotelu vyžadují „smart casual dress“

*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv.
Hotel nepodává/neprodává alkohol a alkoholické nápoje v době tzv. dnů "Poya"
Změna služeb hotelu vyhrazena.
Další možnosti ubytovaní za příplatek:Premium Deluxe (27 m²), Luxury (49 m²), Suite (71 m²) a Luxury Suite (78 m²)
 

Popis lokality ubytování

Lokalita AHUNGALLAAhungalla je malé pobřežní město nacházející se v okrese Galle na jižní straně Srí Lanky. Od hlavního města Colomba je vzdálené cca 76 Km, od města Galle pak cca 40 Km, z letiště je doba transferu cca 2,5 hodiny. Je známé především svou písečnou pláži se širokým pásmem palem, průzračné moře je vhodné pro vodní sporty a surfovaní. Největší a neznámější stavbou ve městě je luxusní hotel Heritance Ahungalla – navrhl ji významný srílanský architekt Geoffrey Bawa a hotel byl postaven v letech 1979-1981. Nachází se zde i druhá nejstarší budhistická škola na Srí Lance. Najdete zde i několik restaurací, barů a obchodů se suvenýry.
 

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Colomba s přestupem dle letového řádu 2. DEN Po příletu Vás přivítá zástupce zahraničního partnera (v anglickém jazyce), transfer do Vámi vybraného hotelu. Kontakt ze strany česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu (buď po cestě do hotelu, prostřednictvím telefonu řidiče nebo do hotelu na pokoj - dle času příletu a možností) 3. DEN - 7. DEN Volný program Možnost fakultativních výletů 8. DEN Check out z pokoje mezi 11-12 hodinou místního času. (late check out v případě zájmu možné zajistit dopředu nebo na hotelu dle dostupné kapacity) Transfer na letiště - bude upřesněn den před odletem. 9. DEN Odlet z Colomba do Prahy s přestupem dle letového řádu. Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínu a aktuálních letových řádu. Dovolenou je možné zkrátit/prodloužit na libovolnou délku dle Vašeho přání. Konečná cena zájezdu bude upřesněna na základě Vaší nezávazné poptávky/objednávky. Uvedená cena obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě, která se přibližujícím datem může kdykoliv změnit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.