Heritance Tea Factory

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Nuwara Eliya
Název ubytování Heritance Tea Factory
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 61 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Negombo, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstatndartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU HERITANCE TEA FACTORY 4****!!

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

HERITANCE TEA FACTORY 4****Jedinečné ubytování uprostřed čajové plantáže nabízí hotel Heritance Tea Factory. Budova hotelu byla původně továrna na čaj a získala několik ocenění za architekturu. V mini Tea Factory je možné si zpracovat svůj vlastní čaj a odvést si tak z dovolené kousek Srí Lanky s sebou domů. Hotel je situován v nadmořské výšce 2 km, takže si užijete nádherný pohled na zelené kopce, pokryté mlhou za ranního svítání. Ve vzdálenosti do 100 km můžete navštívit posvátnou horu Spirada, pokochat se krásami v údolí pod vrchem Mahakudugala a nebo 3. největší vodopád ve Srí Lance - Kurundu Oya.Vybírat můžete z 54 pohodlných a útulně zařízených pokojů a 2 apartmánů., které jsou vybaveny vlastní koupelnou, wifi, TV, minibarem, trezorem, klimatizací a kávovarem. Zajít můžete na masáže, zacvičit si do posilovny a odpočinout ve vířivce. Snídaně, obědy a večeře z místní a mezinárodní kuchyně nabízí restaurace Kenmare a neobvyklé stolování ve vagonu poznáte v restauraci Railway TCK 6685, dříve používaném v továrně k přepravě čajů.

Popis lokality ubytování

Lokalita NUWARA ELIYA"Město světla", známé také jako "Malá Anglie", je nejvýše položeným městem Sri Lanky. Město si vyhlédli Britové v první polovině 19. století a zřídili zde sanatorium, neboť zdejší podnebí je mnohem příznivější, než horké a vlhké tropy na pobřeží. "Nuwara Eliya" je jedním z nejdůležitějších center pěstování čaje na Sri Lance a mnozí znalci považují zdejší produkci za vůbec nejkvalitnější na ostrově. Můžete tu zahlédnout krásné domky v anglickém stylu, včetně dokonale střiženého trávníku, typickou anglickou červenou poštovní schránku nebo třeba památník britských vojáků, kteří padli v první světové válce.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NUWARA ELIYA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu HERITANCE TEA FACTORY 4**** Volný program 3. DEN - předposlední DEN - (NUWARA ELIYA) Volný program Možnost fakultativních výletů Poslední DEN Volný program Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.