Insight Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Koggala
Název ubytování Insight Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 46 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Koggala, které leží 42 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. C

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

INSIGHT RESORT 5*****Insight resort se nachází u rybářské vesnice Ahangama na jihu Srí Lanky. Hotel je situován přímo u jedné z nejklidnější pláže na jížním pobřeží s útesem v přední části, který rozkládá vlny na jemný tok a to vše daleko od rušného města v oáze klidu a relaxace.Doba jízdy na Insight z hlavního mezinárodního letiště Bandaranayke je přibližně 2,5 hodiny. Resort se snaží nabídnout koncept interaktivní dovolené prostřednictvím nabízeného produktu a služeb. Má celkem 53 kvalitních klimatizovaných pokojů s výhledem na moře a několik bez výhledu na moře pro ty, kteří hledají cenově výhodný pobyt (deluxe pokoj – navíc balkon, superior pokoj, standardní pokoj, pokoj typu Budget, a speciální sdílený pokoj pro „mládež“) s vlastním sociálním zařízením, digitální trezor, satelitní televizor, minibar (za příplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, wifi zdarma, fén. K dispozici v zelené zahradě je velký bazén s dětskou částí, ze kterého je nádherný výhlede na oceán, dětské hřiště a možnost zahrát si plážový volejbal, kriket, frisbee, fotbálek na pláži a spousta vodních aktivit. Ve vnitřních prostorech je možnost si zahrát šipky, kulečník, šachy, vrhcáby a mnoho dalších her. K relaxaci slouží také vlastní hotelové lázně „Serene“ - Ayurveda – Spa a centrum jógy. Hotelová restaurace s výhledem na oceán má velkou nabídku asijské, srílanské a západní kuchyně, je zde také samozřejmě možnost i A la carte restaurace se specialitami z italských, indických, thajských, čínských a indonéských jídel nebo si uspořádat pod hvězdami bar-be-que, dále k dispozici bar u bazénu. Resort má velké zkušenosti s pořádáním svateb, oslav, večírků a konferencí a k tomu slouží velký elegantní konferenční sál. Samozřejmostí je 24 hodinová recepce, parkoviště, prádelna a lékař v pohotovosti. Insight Resort lze také využít jako základnu s denními nebo polodenními exkurzemi- návštěva lesa Sinharaja-místo světového dědictví, holandská pevnost Galle-památky světového dědictví, svatyně Yala, Bundala a Udawalawe, útočiště Kalamatiya, starobylé chrámy, svatyně Kataragama, surfování, sledování želv, velryb a delfínů.

Popis lokality ubytování

Lokalita KOGGALALetovisko „Koggala“se nachází v nejjižnější části Srí Lanky, cca 12 km od historického města Galle a 5 km od letiště - Koggala Airport. Díky své poloze má výborné klimatické podmínky po celý rok. Je to klidnější letovisko s menším počtem hotelů. Má dlouhé pláže se zlatým pískem, křišťálově průzračné moře a fantastický podmořský svět. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, zejména potápění. Zajímavostí je nedaleko vzdálená laguna „Koggala“, která je krásným místem na procházení, pozorování ptáků či vyjížďce na lodi. Další zajímavostí letoviska je vojenská letecká základna vybudovaná za 2. světové války.Rozšířený popis lokalityZajímavá místa v blízkosti:

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám.


"KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE FORTRESS RESORT & SPA 5***** v Koggale Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.